Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout 4 nem nevezhető...

A Fallout 4 nem nevezhető jobbnak szerintetek a 76 nál? Utóbbi még nagyobb csalódás volt. Foltozgattak valamit valamelyiken azóta? Szerintetek érdemes velük játszani?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nevezhető jobbnak, de még így is egy nagyon buta játék. Ha 76 nem lenne, az lenne a szégyenfoltja a sorozat fő sodrának.
2021. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Fallout 4 nagyon alul van értékelve. Azzal egyet értek, hogy valakinek nem jön be, azért mert nagyon eltér az előző kettőtől.


De attól eltekintve, hogy "jajj de ez nem is fallout" szerintem egy egész élvezhető fps játék rpg elemekkel. Nekem tetszik a hangulata, tetszik a sztori ötlet (bár egy kicsit bénán lett kivitelezve) és tetszik a gameplay is. Modokkal meg ezerszer jobb. A Bethesdánál a félkész, de modolható játék meg már feature, szóval ezt is bele lehet számítani.


A Fallout 76 kapott egy nagyobb updatet, már npc-k és rendes questek is vannak benne, szóval azon mindenképp foltozgattak. Én ezt is élvezném ha lenne 2 olyan barátom akinek szintén bejön a játék, de egyedül full unalom egy pár óra után.

2021. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

"De attól eltekintve, hogy "jajj de ez nem is fallout" szerintem egy egész élvezhető fps játék rpg elemekkel."


Ez a baj vele. Egy számozott Fallout folytatásnak nem FPS-nek kellene lennie RPG elemekkel, hanem fordítva. Voltak már spin-offok a szériában. Fallout: Brotherhood of Steel; Fallout Tactics. Nincs gond azzal, ha kipróbálnak valami újat, de amikor megölik egy sorozat lényegét csak azért, hogy megszólítsanak egy olyan közönséget, akit nem is érdekel a játék, az rosszabb, mint egy szimpla elrontott epizód.

2021. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!