Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MesterMC csatlakozás bug,...

MesterMC csatlakozás bug, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Túlélőzni szeretnék barátnőmmel,Hamachit használjuk is, de amikor próbálunk csatlakozni egymás szerverére, csatlakozás a szerverhez-t ír, és végül nem lehet csatlakozni.

Számtalanszor újra telepítettük Hamachit.

Fixen csatlakozva van hamachi,mivel mutatja.

Mi lehet a megoldás?



2021. ápr. 4. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ugyanez a problémám, haverokkal akartunk egy közös szervert, - anno rengeteget játszottunk - viszont nem tudok felcsatlakozni hozzájuk Hamachin keresztül. Végül azt derítettük ki hogy nekem NAT-olt Diginetem van, míg haveroknak nem, így játékon belül Hamachival feltudnak csatlakozni egymásra, míg én nem.


Szóval ezt mi úgy oldottuk meg, hogy központi ingyenes szervert csináltunk az Aternos.org-on, a szerverrel nem volt probléma nagyon jól futott, végig is vittük End-ig a mapot. Csak akkor laggolt amikor térkép volt a kézbe és felakartuk térképezni a mapot, akkor szaggatott kicsit mire generálgatta oda a kézben lévő térképre a domborzatot.


Aternos-sal az volt a gond hogy mindig 40-60percet kellett várni mire a szervert elindították (sorba áll a szerver az oldalukon, ha kilépsz kezdheted elölről a várakozást).


Viszont most néztem a Minehut-on elvileg nincs sor, lehet érdemes ott megpróbálni. Másrészt már másfél éve volt hogy játszottunk így haverokkal, azóta lehet aternos is változott.


Ha pedig Hamachin szeretnétek akkor a NAT-olást vissza kell mondani a Digi-nél, úgy elvileg működik, de támadhatóbb lesz a hálózat - én nem mondtam vissza.

2021. ápr. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ 😁

Meg próbáljuk:D

2021. ápr. 4. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
xd
2021. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!