Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Xboxot vegyek? Eddig...

Milyen Xboxot vegyek? Eddig pc-s voltam, so nem vagyok otthon a témában. Nézegettem Series S konzolt is, Xbox one X et, A series x et már kicsit drágának találom.. Örülnék,ha szép lenne a játék, nem kell feltétlen 4k s felbontás

Figyelt kérdés
#xbox

#Xbox #Xbox Series #Milyen xboxot vegyek
2021. ápr. 6. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Series X/S azért drágább mert az már következő generációs.

A One-os gépre hamarabb fog megszünni a játékok kiadása, mert az még előző generáció.

2021. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Akkor Series S-t vegyél, ha sokallod az x-re a pénzt.
2021. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Series S, GamePass előfizetéssel. Ár/érték arányban semmi sem jöhet a közelébe.
2021. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Amit érdemes figyelembe venni szerintem, hogy a One X egy régebbi dizájn és hamarabb szűnik meg a játék kiadás rá mint a kompetensebb Series S-re. A kettő közül az utóbbit választanám.


Series S mellé hozzácsapnál egy Game Pass Ultate-t és tele lennél játék lehetőségekkel, nagyon jól futnak rajta az ott letölthető címek. Annyi hátránya van a konzolnak, hogy ez egy konzol. Miután a régebbi címekből a visszafeé kompatibilis Xbox One S játékokat játsza, ezért némelyik játék felbontása nem egy tű éles dolog, de tény hogy sokkal jobban futnak rajta mint az előző generációs konzolon. De simán vállalható, főleg hogy folyamatosan optimalizálják rá a régebbi címeket így sokat dobnak rajta.


A Series X is nagyon jó vétel annak aki meg tudja venni. PC-s játékosoknak akiknek a grafika a és a teljesítmény a minden annak 185ezerért más nem is jöhet szóba. A régebbi játékok közül annó egy csomót kiadtak a sima Xbox One S verziót feljavítva, "One X enhanced" plecsnivel. 4k felbontással és néhol több FPS-t adva a One X felhasználóknak. A series X ezeket a játékokat örökölte neg szemben a Series S-el, ami a sima One S verziókat játsza. Ezzel szerinrem nincs is semmi baj, mint mondtam folyamatosan csiszolnak a régi címeken is, hogy játszhatóbb legyen a másik konzolon. A series X új címeket sokkal magasabb minőségben játszik majd, szerintem emiatt lehet jövőbiztosabb választás. 6 évig tuti jó lesz. Van benne Blue Ray lejátszó, ha ez neked számít. Több benne a tárhely, de ez a másiknál is orvosolható egy külső Merevlemezzel/SSDvel.


Én azt javasolnám abból kiindulva amit írtál, hogy vedd meg a Series S-et, és ha még ki tudod csikarni akkor egy Game Pass Ultimate-t is. Meg tudod nézni így milyen az Xbox világa. Ha tetszik és nem bírod ki ezeket a kicsi kompromisszumokat ami a Series S-hez jár (amik szerintem tényleg kis dolgok) akkor később beruházhatsz ha össze szeded a pénzt a Series X re. Ha nem tetszik, akkor az Xbox nem neked való. A konzolok ára nem esik akkorát mint a PCké, talán egy 20assal olcsóbban adod majd. Ha nem finnyáskodsz akkor egy 20assal már olcsóbban is vehetsz használtan Series Xet is, szóval akkor ez már nem különbség.


Game Pass Ultimate viszont mindenképp legyen hozzá, úgy az igazi szerintem :) Sok sikert!

2021. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Még snnyit hozzáfűznék, hogy én is PC-ről jöttem Series S-re. 2013as hardware már nem tud mit kezdeni a mai címekkel, pénzem sem volt igazán de játszani mindenképp akartam. Nekem pont jókor jött Microsoftéktól az új konzolgeneráció, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az új játékok már kiválóan futnak rajta mivel kihasználják minden paraméterét, nem úgy mint a régebbi nem erre készített címek. Szóval a következő játékok biztosan tartani fogják az 900p-1080p 60fps vagy 1080-1444p 30 fps-t.
2021. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!