Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vagy ki néhány játék?

Miért vagy ki néhány játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Vettem egy GTX 970 4GB videókártyát és az lenne a probléme hogy néhány játék ki fagy(Rocket League,Euro truck simulatornál tapasztaltam)

Az előző kártyával nem volt ilyen baj.De pl a Warzone és a Red Dead Redemption 2 tökéletesen működik.Semmi hiba üzenet vagy valami csak egyszerűen le fagy az egész játék és utána ki dob.Valaki esetleg tudna segiteni?



2021. ápr. 8. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kezdésnek friss win, legfrissebb driverek stb, ha eddig nem tetted meg, akkor mindenképp ezzel kéne ekzdeni
2021. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vetted ha meg lehet kérdezni? Én is ilyet keresek Magyarországról már mióta. Egyébként szerintem ott nem a videokártyával van gond
2021. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Használtan vettem egy jó barátomtól.neki nem volt vele problémája. 600w os táp van a gépben szóval nem hiszem hogy hardveres baj van. :(
2021. ápr. 9. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha, elsőnek igaza lehet, ha nem akarsz vele küszködni szerintem vidd el valami szervizbe, tuti olcsón megcsinálják
2021. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg van a megoldás. Ma tudtam meg egy GTX 970 tuladonostól, ezeknek van egy gyári hibája. Ezért fagyogathat ki, és ugrálhat az fps stb.. Ha akarod részletesen leírom mi a hibája
2021. ápr. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én vagyok egyben a 2# 4# 5# válaszoló
2021. ápr. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a memoriára gondolsz, elsőre gondoltam én is arra, de aztán azért vetettem el ezt, mert két olyan játékot említ, hogy ott van godn ami jellemzően töredéke vram-ot használ, mint a másik kettő ami viszont sokkal többet, tehát azoknál sokkal nagyobb eséllyel kéne belefutnia a 3.5gb vram fölötti gondba.
2021. ápr. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!