Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Cold War meg tud...

Katoonene kérdése:

Call of Duty Cold War meg tud hibásodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, körülbelül 2 hónap kihagyással szerettem volna ma játszani, viszont az fps-m 10-100 között ingadozik, játszhatatlan, már a menü is akad.

Legújabb Nvidia Driver telepítve van, BF 5, Red Dead Redemption 2 változatlanul fut, ahogy eddig is.

A battle is nyilván telepíti a legfrissebb verziót.

Játék menüjében egyébként elindul egy frissítés, 4 összetevős, kettőt végigfuttat, utána ezt írja ki: Compilation will progress while you browse the menus stb. 10 perc alatt se végzett. Vagy el tud jutni fél év alatt oda, hogy újra kelljen telepíteni, mert a frissítések szétbarmolták a játékot?



2021. ápr. 8. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha itt is van játékon belüli pixel shader telepítés akkor azt tanácsos megvárni.

Nálam a Modern Warfare-nál volt ez meg Warzone-ban is. Míg nem telepitem játszhatatlan az egész.

Próbáld meg hogy megvárod míg nem települ.

2021. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld.


Fél óra várakozás után se végzett, így a kliensnél elindítottam a Scan and Repairt. Úgy segített, hogy utána a játék se indult. Újratelepítés segített..:)

2021. ápr. 9. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!