Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy The Elder Scrolls III...

Tufnut kérdése:

Van egy The Elder Scrolls III Morrowing lemezem. Telepíteni tudom de nem tudom elindítani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A Launcher elindul és ha rá nyomok a "play" gombra akkor ki írja azt, hogy "Please login with administrator privileges and try again." de ha elindítom adminisztrátorként akkor nem történik semmi. Tud valaki segíteni?

#Morrowind #telepítési hiba #The Elder Scrolls III: Morrowind #2002 eredeti lemez #The Elder Scrolls III #The Elder Scrolls 3
2021. ápr. 8. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
honnan telepítetted? gog? vagy cd?
2021. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti lemez az win98/xp-hez volt, a mostani gépeken nyilván nem megy... steam-ről töltsd le a "frissített" Morrowindet (elméletileg a kulccsal menni fog).
2021. ápr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lol csupán a kérdést nem olvastam el. Cdről esélytelen telepíteni. Esetleg próbálj meg utánanézni hogy van-e valami patch vagy program amivel win10 alatt is futtatható
2021. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam xp-s virtualboxon futtatni nem ment. Patchet találtam de azzal se igazán ment tehát most meg vettem bethesdán.
2021. ápr. 9. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!