Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen kodokat ismertek a Gta...

Milyen kodokat ismertek a Gta san andreas-hoz? Olyanra gondolok hogy ami nem mindennapi kodok amit kevés ember tud.

Figyelt kérdés
szoval például nem olyan amit beírsz a google-be hanem valami nem olyan általános.amit kevesen ismernek.
2010. aug. 21. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit a Google kidob, azok a kódok. Mind le van írva. Nincs olyan, amit a készítők nem adtak meg. Hogy ezekből ki melyiket mennyiszer használja, az az ő dolga. Nincsenek "nem mindennap kodok", azok vannak, amiket kiad a kereső.
2010. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de van olyan kod amit nem dob ki mer az osztálytársamnak egy csomo jo kodja van mentőhelikopter... de olyan szeműét hogy nem mondja meg a kodjáta kod tényleg létezik mert mutatta nekem de nem mondja meg az a kis gonosz:D
2010. aug. 21. 09:46
 3/9 A kérdező kommentje:
helyesírás 1-e XD
2010. aug. 21. 09:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Az osztálytársad tranier-t használ valószínűleg, nem kódokat, de talán inkább egy modot, nem az original csalásokat. Mert olyanok tényleg nincsenek hogy "különleges, nem mindennapi kódok", de vannak különböző trainerek, modok, amik autókat, heliket, motorokat adnak. A nevüket nem tudom, de ha körbenézel a [link] oldalon, akkor nagy eséllyel találsz egy hasonlót.
2010. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, még várok választ!
2010. aug. 21. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is használtam szórakozásként trainert. Abba minden megvan ami kell.
2010. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 10:40-es igazat mondd.Gondolom számítógépen van meg neki a GTA SA.Ott meg bármilyen járművet hozzá lehet adni a GTA-hoz akár egy repülő csészealjat is
2010. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De a gta san andreas-hoz letöltök kiegészítőt milyen programmal lehet berakni?
2010. aug. 26. 10:33
 9/9 Láng Krisztián válasza:
Csészealjat nem lehet
2013. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!