Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan MMORPG Pc-re...

Sirangel kérdése:

Létezik olyan MMORPG Pc-re amiben van társad?

Figyelt kérdés

Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy létezik-e olyan MMORPG amibeen van egy társad? itt egy példa:

-Sworld Art Online Fatal Bullet

Ebben lesz egy társad amit te magad alakíthatsz és felszereléseket adhatsz neki és pontosan az érdekel, hogy létezik-e olyan PC MMORPG amiben hasonló formában van egy társad?

Igazából az a lényeg, hogy ne legyen WoW stilusu meg Metin. Ezek sem csúnyák mert nem ezt írtam! De sajátos klaszikus a grafikájuk, engem valami modernebb érdekel mint pl:

-Aion



2021. ápr. 11. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
A Metin az pontosan ugyan olyan keleti stílusú MMORPG mint az Aion. :D
2021. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát abba nem tudok bele szólni, hogy Keleti-e vagy sem de azért én azt is le írtam, hogy (Grafika) Ha csak egy videót is nézel azon is látszik, hogy grafika szempontból ég és föld... (Aion szebb) De egy gaménál nem minden esetben a grafika a minden ezt is tudom mert lehet nagyon jó játék a régebbi grafikás is vagy még jobb is egy újnál.
2021. ápr. 12. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!