Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt valahogy meg lehetne oldani?

Egy átlagos ember 2.0 kérdése:

Ezt valahogy meg lehetne oldani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy Minecraft Java Edition-t használok és megváltozattam a nevem, namármost én egy bizonyos WoodCraft nevű szerverre voltam beregisztrálva.A kérdés már csak annyi hogy a szerver az új nevemet nem ismeri fel bejelentkezésnél? Mert már nem tudok belépni.... Csak egy nevet és egy skin-t váltottam a Minecraft Hivatalos: Minecraft.net nevű oldalán!Minden segítséget köszönök!!!

2021. ápr. 12. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Megoldható
Nem tudod megoldani
Egyéb, kifejtem!
30 nap múlva változtasd vissza a neved az előzőre hátha!
10 szavazat
 1/3 Vérnyuszi123 válasza:
100%
Valószínűleg a nevedet nem ismeri fel ,mert ,hogy hisz egy új karakternek hisz nem egy réginek.... +találni itt woodosokat? :D
2021. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vérnyuszi123 válasza:

Na jó mint szokásom elírtam nagyon :P


De az a lényeg ,a karakter-nek úgye más neve van emiatt nem úgy érzékeli mintha a régi karakter lenne

...

..

.

Megoldás valszeg ,hogy megváltoztatott a neved a régire



Üdvözöl egy régi woodos játékos :D

2021. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor kivárom azt a 30 napot! (az után tudok nevet változtatni)Gondolom.....
2021. ápr. 14. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!