Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft hogy kell afk egy...

Minecraft hogy kell afk egy mob spawnert vagy mob farmot?

Figyelt kérdés
kell beállitani valamit a Render Distance mondjuk?

2021. ápr. 15. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
a render distance nagyobb, akkor több chunkot tölt be, de ha a mob spawner-t kerülgeted csille kocsiban, akkor nem szükséges jól felhúznod.
2021. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de amikor lejjebb veszem a Render Distance akkor müködik csak a creeper farmom az miért van? Rolixnak a farmját csináltam meg neki müködik nagy Render Distance en nekem meg csak igy hogy a legkissebbre teszem '2'
2021. ápr. 15. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:

túl közel állsz hozzá normál esetben 16 blokkon belül nem éled melléd semmi, kisebb nehézségi szinten csak messzebb élednek.

Mivel 2-es a látómeződ, ezért kénytelen lejjebb venni a spawn védelem körét is. jó eséllyel 2 chunk spawn blockod van körülötted. saccra azt mondanám mediumon játszol.

2021. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja az meglehet nem állítottam még átlehet állitani? Es abbol nem lesz semmi csak nehezebb lesz a megölésük és többet sebeznek? És ehez hogy átlehesen állítani cheatel lehet vagy beáliásokban lehet?
2021. ápr. 17. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:

ha engedélyezve van a csalás, akkor játékon belül chatbe simán /difficulty hard

magát, hogy milyen messze éledhet tőled mob a nehézség befolyásolja.

nehezebb fokozaton alapjáraton is elkezdesz éhes lenni, nem csak futás után, nagyobbat ütnek a mobok, ilyesmi.

2021. ápr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor simán ott amikor megálitod a játékot akkor ott hiába állítomátbnem válgozik semmit?
2021. ápr. 18. 12:50
 7/7 anonim válasza:
2021. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!