Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg lehet venni valahol a...

Sevdiablo kérdése:

Meg lehet venni valahol a Diablo 3: Rise of the Necromancer kiegészítőjét PC-re DVD-s kiadásban?

Figyelt kérdés

Kerestem neten mindenhol, de csak CD kulcsot találtam. Viszont szeretném emlékbe a dobozát a DVD-vel (a D3 két előzmény része megvan). Régen nagy rajongója voltam a szériának (elsősorban D2), de ezen időszakban sok munka miatt nem játszottam, így nem vettem meg annak idején...


Esetleg meg lehet még valahol rendelni dobozostól?



2021. ápr. 17. 13:02
 1/9 moozygoo ***** válasza:
Szerintem tuti, media marktban, játék boltokba érdemes nézni, én nem olyan régen ps4-re vettem meg ezt a kiegészítőt lemezesen
2021. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Konzolvilág, 576 kbyte boltokat nézd meg, vagy ebay, csak arra figyelj utóbbinál, hogy a nagyon olcsók már valószínűleg aktiváltak és csak a lemezt adják gyűjtőknek.
2021. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket!

a konzolvilág és az 576kbyte kínálatát már átnéztem, de sajnos nem találtam PC verziót ebből..

2021. ápr. 17. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz találni, mert a Rise of the Necromancer soha nem jelent meg önálló dobozos (lemezes) kiadásban. PC-re csak a Blizzard Store-ból vagy a Diablo III-ban levő ingame boltból lehet megvenni.
2021. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 moozygoo ***** válasza:
Na igen, ahogy látom tényleg úgy van ahogy a 4#-es írja, szívás.
2021. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oh basszus, köszi az infót!


ezekszerint szoktatk olyat is csinálni, hogy önálló bobozost csak PS-re/XBox-ra adnak ki egy kiegészítőből, de PC-re nem?


ez most meglepett...

2021. ápr. 18. 05:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindent csinálnak... Például a Star Wars 9. rész nem jelent meg egész Európában DVD-n és BD-n, így a gyűjtők megszívták. Hasonlóan, a 3. rész se jelent meg VHS-en, így abból is ott áll a hiányos gyűjtemény.
2021. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 moozygoo ***** válasza:
Amit tehetsz, hogy veszel egy tokot, nyontatsz képet rá és úgy csinálsz mintha eredeti lenne :D
2021. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az DLC, nem volt dobozos.
2021. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!