Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik online multiplayer...

Melyik online multiplayer játékot untátok vagy utáltátok meg a legjobban és miért?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A Warcraft 3 de csak multiban:D
2021. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PUBG. Mindenki áradozott róla, hogy "úristen, milyen izgalmas, patakokban dől rólam a víz a játék közben, még levegőt is elfelejtek venni",stb. Megvettem, kipróbáltam, és egy hihetetlenül ocsmány, elképesztően primitív, irtózatosan unalmas **** volt az egész.
2021. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, sok van, amivel nem is játszottam, mert egyszerűen a fúj és a "én ezt lenem szedem" kategória volt. Pl. Fortnite. Egyébként a CoD multiait utálom a legjobban, nevetséges, cs-hez képest könnyű, idióta játék volt mindig is, tömve csalókkal. A cs-hez képest is borzalmasan sok csalóval. Ráadásul alapvetően alkalmatlan volt igazi esportolásra, már csak azért is, mert évente jött az új, és az új, nem lehet így esportot építeni. Abszolút szarnak tartom a CoD-okat...
2021. ápr. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Crew 1, a sok hülyegyerek miatt akik mind jöttek beléd.


Szerencsére Forzában már megoldották, hogy ne lehessen ezt.

2021. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!