Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért jó a csgo?

Miért jó a csgo?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
2021. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta senki hogy jó.

Egyébként én azért élveztem mert nem tudom.

2021. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Skill game
2021. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
3. Tele csalókkal,akik annyira beleügyesedtek,hogy úgy csaljanak,hogy ne legyen látható...Ha B-n vagy B-re megy midről,tehát mindig megtalál bármi történjék,és ez nem gyanús,egyszerűen be lehet tudni hogy épp most ő arra ment. És ezt 10 alkalomból 10x eltalálja,simán lehetnél A-n is... Ez még semmi.
2021. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a maga kategóriájában egy nagyon jól kivitelezett, átlátható játék. Egyszerű, nem olyan bonyolult megtanulni, mint egy R6-ot.
2021. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Erre egyetlen értelmes választ lehet adni, azért jó, mert szétlőheted a nagyképű, idióta, tehetségtelen fszlámákat. Kész, ennyi. Semmi másért nem jó, aki mást ír, az hazudik.
2021. ápr. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös


Biztos nem olyan "bonyolult", bár kiváncsi lennék, hogy mennyi idő alatt képes egy R6 játékos megtanulni az AK spray controlt kivitelezni úgy, hogy azt éles meccsen, 30ból30x pontosan nyomja, távolságtól független. A CSGO nehézsége abban rejlik, hogy nem elég tudni, hogy merre van a B lerakó, és vásárolni. Hanem abban, hogy a mezőny olyan erős, hogy nem rúghatsz labdába 3évnyi kemény gyakorlás nélkül.

2021. ápr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvenc játékom a csgo, már 1300 órám benne van. Azért szeretem mert ez lefoglal, és nem csak lövöldözős játék, hanem stratégiai is, valamint önbizalmat is add nekem. De viszont ami nekem nagyon tetszik:

- Teli van cheaterrel. Főleg az elején. Nem hiszem el, hogy a Valve nem tud ellenük semmit tenni. Az VAC rendszer is kész vicc, de nem baj, új csirkemodellek már vannak! :D :D

- Skinvásárlást valahol már elég erős lehúzásnak tartom. Asiimov egy nagyon szép skin de azért 20000Ft egy textúráért rengeteg. (Késekről ne is beszéljünk) 10 euró alatt még nem tartom annak, de fellette már durva szerintem .

- Nagyok sokszor van szerverlag.

- Rengeteg a toxic játékos. Sokszor az a vicc, hogy a top1 játékosoknak ugatnak, ha nem tudta lehozni A kört.


Röviden ennyi. Amúgy én bárkinek ajánlom a CSGO-t de a sok cheater az elején elrontja, én nyáron kezdtem, és kb őszre lett meg a rankom a sok cheater miatt, és silver 2 lettem. Mikor már kirepültek a cheaterek nova 4-re fel is repültem.

2021. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!