Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:Go láda X-ray mire jó?

CS:Go láda X-ray mire jó?

Figyelt kérdés

Franciáknál tudtommal van ilyen, legit és ők alapból megkapják.


Előre megtudod nézni hogy mit fogsz kapni, de ez pontosan miért jó egyébként? Vagy ha olyan van benne amit nem akarsz akkor nem kell kinyitnod? Utóbbi meg túl könnyű lenne a skin szerzése, gondolom nem ilyen hülye azért a Valve sem. Van aki tud erről valamit?



2021. ápr. 20. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra jó, amire írod is. Pontosabban az X-ray először felfedi a láda tartalmát, és ennek tudatában vagy veszel kulcsot és kinyitod a ládát, vagy törlöd/eladod.

Voltak tökösebb országok ahol illegálissá tették a zsákbamacska/szerencsejáték jellegű szolgáltatásokat, ahol nem tudod mit veszel. Hogy a jogszabálynak megfeleljen a Valve, kénytelen volt a ládák tartalmát előre felfedni. A csavar az benne, hogy addig nem használható újra az X-ray, amíg egy felfedett láda tartalmát nem veszed ki. Tehát azt nem lehet megcsinálni, hogy veszel 500 ládát, megnézed hogy melyikben van kés vagy értékes skin, és akkor csak azokat nyitod ki.

2021. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt most nem teljesen értem. Elején azt írtad hogy felfedi a láda tartalmát, és ha nem kell akkor eladod.. (gondolom a ládát?).


Utána pedig azt írod hogy addig nem használható újra az X-ray, amíg egy felfedett láda tartalmát nem veszem ki. Ezt nem értem most, hisz ha azt a ládát eladtam (amibe olyan skin volt ami nem tetszett) akkor hogyan nyitnám ki?


Magyarán ha felfedtem egy láda tartalmát, de nem szeretném kinyitni akkor eladhatom azt? Mert ha igen (ahogy a fenti sorokat értelmeztem), akkor nem értem hogy nyithatnám ki később újra ugyanazt ha azt a ládát már valaki megvette. Vagy itt most a kulcsokat és a ládákat kevertem csak?

2021. ápr. 21. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet én is kevertem őket. Itt van egy hivatalos súgó és cikk link:

[link]

[link]

2021. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!