Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben reputation-t csinálni a WoW-ban?

Figyelt kérdés

A kettő pathfinderhez kéne. Az a gond ha a story line-t csinálom akkor nagyon gyorsan átdobál a többi területre és marad egy csomó quest(hordás kari,zandalarban).

A zandalari trollt sem tudom aktiválni mert a lenti hajós részen az emberke egyszerűen nem dobja a tides of vengence nevű küldetést. Helyette a hajón a többi emberke dobál ide-oda allis területeken ahol egy csomó helyre be sem tudok menni....

Amikor meg visszamegyek orgrimmarba ott is egyből letámad egy-két quest-el ami nem is ahhoz a bfa-s zónához adja a reput.

Ti hogy csináltátok?


2021. ápr. 25. 21:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
World questek, illetve zandalarban az ilyen kis sidequestek is adnak reput, ami nem a fő sztori része de pl a városban adják.
2021. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Mondjuk nekem újként kicsi fura meg sztem marhasok dolgot kell megcsinálni a repüléshez"

Igen, amíg ez a legújabb kiegészítő, addig van csak értelme a dolognak, mert úgyis azokat a dolgokat csinálja a játékos amikből előbb-utóbb összejön. De ha már van újabb kiegészítő, akkor igazi kínszenvedés hetekig old contentet csinálni, ami már semmi relevánsat nem ad a karakterednek.

Nem véletlen hogy pl WoD vagy Legion contenthez már nem kell a pathfinder, hogy repülni tudj.

2021. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Annyit szerintem nem ad a játékélményhez a repülést mint amennyi mindent meg kell csinálni...Mért kell ahhoz mindent maxra húznom,hogy lehessen ezt,szerintem a level 40 bőven elég lenne.
2021. ápr. 26. 10:32
 14/20 A kérdező kommentje:
Meg mondtad,hogy SL-be megint máshogy lehet megszerezni. Elfelejti használni a szárnyát a mount :D
2021. ápr. 26. 10:33
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem azért sokat ér a repülés, nekem megvan a BfA-s, a baráti körben kb egyedüliként és ha valakinek dolga van BfA zónákban mindig tőlem tarhálnak fuvart a két személyes mounton :D

De előző kieges repülést nem értem miért nem teszik elérhetővé, ez így elég genyóság.

2021. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Sokat ér csak szerintem a követelmény nem fair. Kb majdnem az egész játékot végigtolod mire aktiválod,jó a többi accon legalább megmarad, de akkor is...
2021. ápr. 26. 21:30
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez az egész repülés korlátozása dolog értelmetlen. Jó, papíron a szöveg, hogy így lehet world PvP meg hogy jobban felfedezik az emberek a területet.

De aki nem akar world PvP-t az így is kikapcsolja, aki meg fel akar fedezni az repülős mount mellett is mehet a földön utazva.

2021. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Az. Gondolom minden új kiegészítőben ezt csinálja a blizzard?
2021. ápr. 26. 22:15
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy ideje már igen, régen simán csak viszonylag drága volt, de ahogy emgvolt rá a godl, megvetted az adott területre a repülést és pipa.
2021. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az jobban hangzik pedig. Biztos az új rendszer is azért van hogy minél több időr csessz el a semmire. Aztán mehet az előfizu.
2021. ápr. 27. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!