Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik azok a játékok amik nem...

Mik azok a játékok amik nem elérhetők az egyik míg a másik konzol platforma igen?

Figyelt kérdés

Tehát gondolok itt arra, hogy vannak bizonyos játékok amik oké PC mellett csak az egyik nagy konzol platformra érhetők el, pl: PS-re igen, XBOX-ra nem érhető el, és fordítva?



Konzolvásárlás előtt állok, nekem tök kínai, mivel az utolsó konzolom egy PS2 volt, azóta PC-s vagyok, viszont 3 évente nincs kedvem upgradelni hogy minden általam játszani kívánt címet tudjam a számomra élvezhető grafikával akadásmentesen vinni


Most ott tart a konzol technológia hogy ezt a játékszenvedélyt kiváltaná, hisz már nem csak játékplatform hanem magasabb szint a PS5 és Xbox Series X.


Nem vagyok sehova se fanboy, viszont jelenleg is egy LG 4k TV-ről próbálkozom de már a PC komponens árak miatt nem éri meg...

Látva, hogy a VGA a bányászláz miatt hova jutott....


(Megveszem a játékokat tehát nem opció a válasz "olcsóbb a konzol de 5 db játék után ugyanott vagy).



2021. ápr. 27. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt a teljes lista:


[link]


Összeségében elmondható, hogy a PlayStation erősebb exkluzívokban.


Konzolra szinte mindenki veszi a játékokat, de még így is olcsóbb, mint a PC. Ezt a hazugságot, hogy PC-re olcsóbbak a játékok, csak a tájékozatlan PC-sek terjesztik, egyáltalán nincs így, sőt, sok esetben konzolra olcsóbbak a játékok. Nem a teli árat kell nézni, hanem az akciósat. A PS Store árait megtudod nézni a psprices.com-on. Rákeresel egy játékra és megtudod nézni mikor mennyi volt. Biztos Xbox-ra is van ilyen.

2021. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!