Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a legjobb csapat ezekből a...

Mi a legjobb csapat ezekből a karakterekből,Genshin Impact?

Figyelt kérdés
Már néztem egy csomó oldalon,hogy milyen karakterekhöz mi a legjobb team,de nekem,mivel új vagyok nincs sok karakterem és azokat a teameket nem birom össze rakni.A karakterek amik megvannak:Traveler(Anemo),Kaeya,Lisa,Amber,Xiangling,Beidou,Noelle,Diona és Barbara.

2021. ápr. 30. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, ez főként tőled függ. Milyen fegyverrel szeretsz inkább bánni, melyik karakter tetszik jobban, szükséged van-e healerre vagy pajzsos karakterre, esetleg milyen elemi reakciók tetszenek?


Szerintem Xianling nagyon jó dps, és rengetegen használják őt magasabb ar level felett is, viszont hiába ajánlom neked őt, ha nem tetszik maga a karakter és a fegyvere.


Őszintén, én szerintem Xianglinget, Noellet, Lisat és Dionat használnám együtt, legalábbis addig, ameddig nincs más. Diona így adventure rank 50-en is a csapatom állandó tagja, Lisa pedig nem rossz azért, plusz elemi reakció is van. De ez voltaképpen tényleg csak tőled függ.

2021. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: bocsánat ha egy kicsit zavaros, vagy sok benne a hiba, csupán elég fáradt vagyok, de később ha kell, segítek bármiben ^^
2021. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sokáig a traveler, kaeya, xiangling, noelle csapattal mentem, semmi problémám nem volt. Ezek talán jók lehetnek:

Beidou, kaeya, diona, noelle/barbi

Kaeya, xiangling, diona, barbi.

Igazából Beidou és Kaeya köré éri meg szerintem a legjobban csapatot építeni, de ez attól is függ, hogy te hogyan játszol. Ha kell segítség, akkor privátban megadom az uidm, mondjuk én is viszonylag új vagyok, úgy kezeld a válaszom:D

2021. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig használtam (olyan AR40ig) Lumine (anemo), Amber, Lisa


De ugye kinek mi tetszik, a lényeg: elemi reakciókra figyelni kell, még ha nem is minden karaktered arra figyel, de legalább 1 hatás legyen

2021. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

kb 70-80-as szintig Barbara igen kellemes healer. Alapvetően az egész játékot végig lehet játszani Travellerrel is, de jobb amikor elementális reakckkal operálsz

kell tűzes, elektro, anemo mindennel raekcióba tud lépni (pl. felgyújtod őket aztán arra szél - elég látványos) és gyógyítónak ott van Barbara

az hogy közelharci karakterek kellenek vagy távoli az a te játékstílusodtól függ, neked kell kitapasztalnod, eldöntened.

Kaeya sem rossz, ő elég gyorsan faagyaszt vannak ellenfelek amihez inkább ú kell, mint tűzes/elektro pááros

igazából minden karakterhez tudnék írni valamit, tényleg attól függ neked ki jön be, ki szimpatikus.

2021. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat : )
2021. ápr. 30. 14:23
 7/9 A kérdező kommentje:
És mi a vélemény erről a csapatról:Kaeya,Diona,Beidou és Xiangling?
2021. ápr. 30. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok: Ezt már mondani is szerettem volna, de szerintem teljesen felesleges ennyi dpst berakni a csapatodban, ha csak egyik-másik nem az elemi reakció miatt van benne a csapatodban. Őszintén, Beidou nekem még nincs meg, ezért róla véleményt nem is tudok mondani, viszont szerintem nem fogod tudni őket úgy kihasználni.

Bár ha te így élvezed a játékot, és számodra így szórakoztató, akkor igazából nem a legkaotikusabb csapat, elemi reakció végülis van benne.

2021. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Beidou nagyon jó ha megtanulod használni a block-ját.

Kaeya heylett én Lisa-t használnám, mert úgy szerintem egy jobb Elemental Resonance bónuszt kapsz a két electro miatt.

Xiangling - dps

Beidou - sub dps / tank

Diona - utility / heal

Lisa - sub dps

2021. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!