Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eszre vettetek hogy a FIFA...

Eszre vettetek hogy a FIFA jatek mennyire csal?

Figyelt kérdés

Mar kb. 14 eve jatszok FIFA jatekokkal es minding eszre vettem hogy a jatek szeret kedvezni egy csapatnak a meccsen.

Nem csak ellenem csal persze, van mikor siman szetverem az online ellenfelemet ugy hogy neki volt sokkal tobb pontos kapura lovese

Sokszor azt csinalja a jatek, hogy nem tud egyik fel sem golt loni es mikor az egyiknek sikerul akkor a masik is egybol golt tud loni

A legegyertelmubb az mikor a sajat jatekosaink mintha 1000 kilosak lennenek es a labda is rejtelyesen a masik felhez pattan.

Volt mikor nekem csalt a jatek es szabdrugasnal a labda teljesen az ellenkezo iranyba ment mint ahova celoztam, a jobb felsosarokba talalt helyet, mikor balra celoztam, persze meg is nyertem a talakozot.

A FIFA 20 Volta modrol nem is beszelve ott meg egyertelmubben latszik, mert kis palya es sokkal tobb kapura loves van.



2021. máj. 1. 12:14
 1/1 anonim válasza:
Egyetértek veled kérdező, ezért váltottam PES-re, gameplay része számomra jobb, de azt elismerem, az online része nagyon jól felépítette az EA.
2021. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!