Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen GTA V RP-t ajánlotok...

Milyen GTA V RP-t ajánlotok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Bele szeretnék kezdeni RP-s életembe, de nem tudom, hogy hol kezdjem. Hallottam. hogy a NF a legjobb, de oda nehéz bejutni, nem hiszem, hogy még egy soha az életbe nem RP-zett embert behívnának. Ti melyik szervert ajánljátok kezdőknek? Legyen benne egyszerre legalább 100-200 játékos.

2021. máj. 6. 10:08
 1/2 anonim válasza:
[link] Ez text Rp szerver. Igazából ez a fajta az igazi rp szerver nem a voice alapú. Ezt tudom ajánlani, sokat segitenek a gyakorlott játékosok is.
2021. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

RedLight nagyon "pay to win" nem ajánlom annyira de maga szerver egész jól össze van rakva.

LeakHouse egyedi szerver nem játszanak rajta annyira sokan de szerintem adhatnál neki egy esélyt.

2021. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!