Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon Snap Nintendo switch...

Pokémon Snap Nintendo switch játèkról mi a véleményed, megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 22:40
 1/3 phoenix255 válasza:
Pénz kidobàs szàmomra! Fotozgatni a pokemonokat. Dràga is.
2021. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a Nintendo nem az alacsony árairól híres. Bár nekem szémélyszerint a Sword/ Shield tetszett, megérte.
2021. máj. 12. 11:34
 3/3 Krisipoke ***** válasza:

Nekem eszméletlen módon bejött, egyáltalán nem bántam meg.


Mondjuk én játszottam az eredeti résszel is még N64-en, és azt is nagyon szerettem. Persze, sokaknak csak egy egyszerű fotózgatós játéknak tűnik, sőt, valakik csak úgy is játszanak vele, de annyi tartalom, és elrejtett dolog van benne, amikre elég nehéz rájönni, hogy az hihetetlen. Még közel 40 óra játék után sem találtam meg a dolgok egy jelentős részét. Szerintem nagyon addiktív folyamatosan egyre több pontot szerző képeket lőni, amire akár adott esetben a másodperc csak egy töredékrésze áll rendelkezésedre, vagy rájönni az olyanokra, hogy ha most elcsalogatom ide ezt a Pokémont, és mondjuk játszom neki egy zenét, akkor egy bizonyos dolgot fog csinálni, ami mondjuk megnyit egy teljesen új útvonalat a pályán.


Mindemellett nagyon jól néz ki, és tényleg úgy érződnek benne a Pokémonok, mintha igazi állatok lennének, és a saját élőhelyükön néznéd meg őket. Rengeteg különleges animáció és viselkedés van benne, sokszorosa annak, ami a Sword/Shieldben volt. Ha valaki szereti a Pokémonok világát, akkor szerintem kötelező darab.


Persze, nyilván nem fog mindenkinek tetszeni, de nincs olyan játék, ami igen. És ez mindenképp az egyik legigényesebb Pokémon játék valaha, és tényleg látszik, hogy a fejlesztőcsapat mindent beleadott, és nem csak gyorsan összedobtak valamit a pénzért.

Ha úgy érzed az előzetesek alapján, hogy tetszhet a játék, szerintem mindenképp érdemes tenni vele egy próbát.

2021. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!