Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Hungary Life MTA szervert...

A Hungary Life MTA szervert miért tartják sokan rossznak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyetlen értelmesnek mondható MTA szerver a See v3, ahol még úgy-ahogy, de fellelhető az RP. Az összes többi nonos kereskedős nokiszerver.
2021. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik nagyon, két hónapja ezzel töltöm minden szabadidőm. Egyszer még a buliból is hazajöttem hogy MTAzzak 🤣 nincs vele swmmi gond szerintem.
2021. szept. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Hungary Life MtA az egyik legkiemelkedőbb szerver a mostani BÁRMELYIKszerver közül! Azt én sem tudom miért játszanak ennyien a See MTA-n. Én nagyon sokat seeztem közel 4-5 évet még akkor az elején nagyon nyitott volt a közösség az rpkre. Mára 2022-re nem szól másról mint a ppzésről meg az inflációról. A Hungary Life az most nagyon összeszedte magát. Eddig részletesebben kidongozott szerverrel sosem találkoztam. Tényleg most van néha crash meg lag ami lehet seen nincs de decemberre ezt is megoldják. De ha valaki elgondolkozik ,hogy inkább most seere vagy hungary lifere regisztrálna annak azt mondanám hungary. Labdába sem tud rugni egy kezdő játékos seen. egyetlen jól fizető meló van most a detektorozás. de ott nonstop figyelnek és kirabol a sok unatkozó emberke. Hungaryn rengeteg event van. Plusz a munkák árai is szépen bevannak lőve ,hogy azért ne kelljen már 30 évet dolgozni egy autóért. Főleg ,hogy seen a tuningok ami a venom. Fizetős és nem tudsz venni már 1 autót sem olcsón mert nem megy úgy rohadtul csak venomosan. venomosat meg nem lehet találni mert az infláció miatt 1 millió alatt nincs is. még 2 venomos sem. Hungaryn az összes motor tuning elérhető. Vannak hanyagolható extrák azok viszont ppsek. Na és ezért tartok többre jelenleg egy Hungary lifeot mint egy seet! Az nem is hangsúlyozom inkább ,hogy seen egy nap 200 000 megy el szereltetésre hungaryn aligha megyek egy nap 2-3x max az is csak azért mert én vagyok a béna.
2022. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!