Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a Cheat...

Miért nem működik a Cheat Engine darkorbitban?

Figyelt kérdés
Nos nem az urit akarom meghackelni. Gondolom azt alapból nem lehetne. Hanem a nyersanyagot mert régebbi videókban láttam, hogy az lehetséges lenne. Viszont amikor probálgatom és adogattom el a nyersit. És rányomok a New Scanre akkor vagy ugrándozó értéket add ki. Vagy pedig hasonló sípolást add ki mint a Windows vírus irtó. És az istenért sem add be semmilyen számot. Ha esetleg az első New scannál mégis beadd valamit. Utána viszont semmit. Hogyan erhettnem el azt, hogy működjön. Vagy mégis miért nem működik? A Windows vírus irtó az oka? Vagy a Darkorbit kliens maga? Ezt azért kérdezem mert pl a CS:GO tudom ingyenes streamon. Viszont azzal még nem próbáltam. Mivel nem játszok vele és nem akarom, hogy fél óráig töltsön lefelé.

2021. máj. 9. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek.

Online játékban patkányság csalni.

2021. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kukiddal játssz, az ingyen van és kéznél is, nem kell várni rá, meg addig is hagyod a többi embert normálisan játszani. Próbáld bedugni a seggedbe, elleszel vele egy ideig.
2021. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
13%

Igen valóban patkányság csalni. Viszont ti valószínűleg nem is játszotattok még sohasem a Darkorbittal. Sajnos nagyon nehéz és rengeteg idő ott felhúzni egy karit. És amúgy is a játék 90%-a botol. Szóval az ugyanaz kB mint amit a kérdező akar csinálni. És a játékot még esetleg úgy lehet könnyű felhúzni. Ha rendelsz uridiumot 15k forintért. De Max 1,2 milla a Max amit rendelhetsz amikor happy hour van. Szóval mielőtt valakibe így bele álltok azelőtt gondolkozattok.

Hogyha a kérdező pvp csaló progival kapcsolatban írt volna ki kérdést. Pl ez Darkorbitban az Autolock. Akkor én is ptsd-t kaptam volna. De mivel nem vagyok ovodás ezért nem kezdtem volna el neki anyázni.

Egyébként én nem használtam még a Cheat Enginet. Én botolással húztam fel a karijaimat. (Lehet elkezdeni nekem is anyázni!! Nézetek fel do-ra és akkor majd ti is bothoz fogtok folyamodni.)

Lényeg, hogy szerintem azért csinálták meg a do klienst tavaly, hogy az ilyeneket is kiszűrjék. Bár akkor a botosoknak legalább a felét is bannolni kéne. De lehet, hogy a windowsal vagy a gépeddel van a baj. Tehát itt szerintem nem nagyon fogsz hasznos választ kapni, próbáld meg mondjuk a cs:go-t, hogy működik e. Ha nem akkor írj ki új kérdést. De semmiképpen ne ebbe a kategóriába!

2021. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Egyáltalán nem kötelező a Darkorbittal játszani. Ha túl nehéz neked keress másik játékot. Senki nem kényszerít rá hogy játssz vele. Ezért ez nem lehet kifogás a csalásra. Más ha offline játékhoz kér csalási segédletet, és más ha 1 sok ember által játszott mmo-ba...
2021. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem arról szól hogy óvodások vagyunk mert szidjuk.

Ezzel elrontja más játékát. Mig valaki csalás nélkül ér el egy bizonyos szintet, ő ezt 0 energia befektetéssel akarja elérni. Ez egyszerűen nem fair a normálisan játszókkal.

Ha meg nehéz a játék, legalább van kihívás. Legalább van sikerélmény ha sikerül valami.

És ha a játékosok nagy része botol az nem azt jelenti hogy mindenkinek azt kell tennie...

2021. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23%
Kifejezetten azzal rontaná el mások játék élményét, hogyha Autolockot használ. Bár az enyémet azzal sem nagyon lehet. Mert tudok játszani. És az autolock csak kijelöl az álcából. De + erő vagy játéktudás nem járul hozzá. És ezt sajnos olyan béna emberek használják, hogy néha lefordulok a székről emiatt. Tehát ilyen fél konfisok :D.
2021. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem mert nem ismertem a játékot... Ez egy böngészős játék nem? Magát MMO-nak vallja. Ilyen játékokban nem lehet használni cheatengine-t, max ha egy nagyon kezdő programozó csinálta. A számítások szerver oldalon történnek, cheatengine csak a memóriát tudja piszkálni a gépen. Ha sikerülne is csak a te képernyődön történik a módosulás, kb. mint egy inspect elements a böngészőben. Első alkalommal amikor 'ellenőrzi' az értékeket a szerver kiderül a turpisság.
2021. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Mindegy hogy milyen játék(klienses,böngészös,stb) ha ONLINE játék akkor igenis 1 csicska ha csal. Ennyi és nem több. Minden ok a csalásra csak kifogás a saját töketlenségére.
2021. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!