Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szükség van még az Unofficial...

Szükség van még az Unofficial Patchekre a Skyrim Special Editionnél?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkozom rajta, hogy újra el kéne kezdeni Skyrimozni, de ezúttal modok nélkül, hátha ismét át tudom élni ugyanúgy, mint anno 2011-ben. Ha nem rakok fel semmi pluszt, csak az alap Special Edition-t (természetesen az eredetit, a Bethesda Launcherrel), akkor fogok még game breaking bugokkal találkozni, vagy többnyire kijavították már? Előre is köszi szépen a válaszokat! :)

2021. máj. 9. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Még mindig vannak benne ilyen bugok. Akkor is ha az újra kiadásokat nézzük, azokból sem szedték ezeket ki. Amíg az emberek megveszik, minek plusz energiát rájuk fordítani?🤷🏻‍♀️

Szerintem érdemes leszedni a Bug javító modokat, de ez csupán rajtad áll.

2021. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Bugthesda játéknál ilyet sose kérdezz, ott mindig szükség van javításra még akkor is, ha azt Manyi néni készítette, aki semmit sem ért a programozáshoz.
2021. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azután raktam fel az Unofficial-t, hogy a harmadik küldetést nem sikerült befejeznem. Az eredeti alapjátékban ugyanitt volt a bug, úgyhogy egy az egyben áthozták azt, ami TÍZ ÉVE benne van a játékban, és a rajongók már nyolc évvel ezelőtt kijavították azt.
2021. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, meggyőztetek, felrakom akkor az alapokat! :D Köszi szépen a válaszokat! :D
2021. máj. 10. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!