Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem csináltak a GTA San...

Miért nem csináltak a GTA San Andreasból SA Storiest?

Figyelt kérdés
Tehát miért nincs stories rész?

2021. máj. 14. 15:49
 1/4 szabogabo10 válasza:
75%
Hát, ez valószínűleg örök kérdés marad, mivel senki sem tudja erre a választ, de a rockstar biztos elő tudna állni vmi magyarázattal ha többen kérdeznék.
2021. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig a SA elég jóra sikeredett, elvégre eddig ebben van a legnagyobb map a 3, és a VC-hez képest. Grafikailag is jó, szerintem megérdemelt volna egy stories részt :)
2021. máj. 17. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokáig ezt tartottam a legjobbnak. A 4 meg az 5 ugye sokkal szebbek, de nem feltétlenül jobbak. Van, ami hiányzik belőlük, és van, ami az SA-ban van meg. Pl éhség, testedzés, értelmes csajozás. Lett volna benne potenciál, de gondolom ráfeküdtek a 4-re, és nem akartak még mellette egy SA Stories-zal is munkálkodni. Pedig kár, ha mondjuk az SA eseményei utánra tették volna, az passzolt volna mindenhez. Új főszereplő, más megvásárolható ingatlanok (vagy esetleg részben ugyanazok), új lehetőségek. Csak egy kis bővítés kellett volna, sztem biztosan bejött volna a közönségnek. Nekem mindenképpen.
2021. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a PSP hardvere már nem bírta volna azt a nagy mappot kezelni. A GTA " Stories" játékokat kimondottan PSP kézikonzolra írták, utána 1 évvel adták ki PS2-re is őket.
2022. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!