Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 betöltési probléma?

Sims 3 betöltési probléma?

Figyelt kérdés

Nem eredeti a sims3 játékom, de évek óta játszom vele, mindig tökéletesen működött.

Egy ideje nem volt időm bekapcsolni, tegnap akartam újra játszani, de miután kiválasztom a családot a második betöltő képernyőn nem jutok túl. Picivel a csík vége előtt megáll, de nem fagy be, mert a szövegek változnak.


Mit lehet ezzel kezdeni? A családot semmiképp sem akarom elveszteni, mert rengeteg munkám van benne.



2021. máj. 15. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Hát a lopott verziónál nem mindig azonnal jelentkeznek a hibák. Vállaltad a felelősséget mikor elloptad, szóval viseld is a következményeket.
2021. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Készültem egy ilyen kommentre. Internetes fórumok szerint olyannal is előfordul, akinek eredeti játéka van, a megoldásra vagyok kíváncsi, nem a kioktatásra. Lehet meglep, de nem mindenki van olyan anyagi helyzetben, hogy 70-80 ezret költsön egy játékra.

Gondolom te soha a büdös életben nem töltöttél még le zenét, vagy néztél filmet az interneten...

2021. máj. 15. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

"Lehet meglep, de nem mindenki van olyan anyagi helyzetben, hogy 70-80 ezret költsön egy játékra."


Lehet meglep de nem alanyi jogod a játékkal játszani, nem is létszükség.



"Gondolom te soha a büdös életben nem töltöttél még le zenét, vagy néztél filmet az interneten..."


Online is lehet filmet nézni legálisan(pl netflix). Ami a zenét illeti, azér ne hasonlítsunk már 1 1x legyártott zenét 1 állandóan frissülő és bövülö(mondjuk sims3 esetében már nem) játékhoz...

2021. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

a sims 3 működése vagy inkább működésképtelensége nem függ össze hogy virágbolti verzió-e

masik mentés sem működik?

ugye sims 3-ban alap, hogy mindig save ast használunk, mert el tudja rontani a mentést

plusz sokat segít a folyamatos működtetésében a különböző nraas modulok, érdemes hozzá letölteni azt hiszem nraas mastercontroller a fő csomag neve, de lehet hogy nem teljesen, már régen volt

a mentéshez is van nraas alkatrész, lehet hogy segít

2021. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

a teljes sims 3 bőven 100 ezer fölött van, a pénzedért cserébe kapsz egy instabil, önmagától összeomló programot

külső fejlesztők segédprogramja kell, hogy fél napig működjön, pár nap alatt meghülyül a program ha több simed van, ha lovad van. és az EA nem tett semmit.

én sem adnék 60-80 eurónál többet ezért a hulladékért, de ennyit igen, mert amúgy jó játék. csak EA hozzáállása gusztustalan

2021. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó két válaszoló tökéletesen megfogalmazta a véleményem.


Egyébként nagyjából 5-6 éve a szüleim megvették nekem az eredeti játékot 4-5 kiegészítővel, oda meg vissza voltam a gyönyörűségtől, csak 12 éves fejjel nem tudtam megoldani az örökös problémákat (lefagy, be se kapcsol, nem menti a játékállást, hibakód, stb), a szüleim pedig szintén nem értettek hozzá. Szóval amikor már másfél éve hozzá se nyúltam, eladtuk (nem a lemez volt hibás, másnál, újonnan telepítve működött a játék).


Egyébként a probléma magától megoldódott. Betöltettem egy másik családot, semmi baja nem volt, utána próba szerencse alapon a problémás játékállást is és most kb 2 perc alatt betöltött. Csináltam róla save as mentést a biztonság kedvéért.

2021. máj. 16. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
az utolsó kettő az egy :)
2021. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nraast tedd fel mellé
2021. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!