Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az vóna a kérdésem hogy a...

Az vóna a kérdésem hogy a Resident Evil játékok mennyire kapcsolódnak össze?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a 7 és a 8 össze tartozik de az elöttivel is érdemes játszani (szórakozás és összetartozás ügyileg), vagy belevághatok a lecsóba a 7.-től?

2021. máj. 18. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs mit en pl. szeretek a Resident Evil-rol beszelni.
2021. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha a sztori érdekel, vannak könyvek is. Össze lehet kukázni a netről pdf-eket, az első rész az például full ugyanaz, mint az első játék.
2021. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

De ha tud az illeto angolul akkor nyert ugye van mert nagyon jok a Resident Evil youtube csatornak

Ink Ribbon

Sphere Hunter

Residence of evil

Score Pn

Mind rengeteg erdekesseget gyujtenek ossze, meg a szinkron szineszeket is behivjak egy-egy podcast-ra es van amelyik arrol beszel hogy mik voltak a kezdetleges tervek egy adott resznel stb.

2021. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Oké 3-as sírjál mint egy rossz boomer. Képtelen vagy elfogadni, hogy a Resident széria ennyi év után belefogott valami újba. Végigjátszottam az összes Residentet, de számomra amióta bejött a 7 és a 8 azóta valamiért nem igazán szoktam visszagondolni az elődökre. Nem véletlen, hogy a capcom folytatni fogja ezt a vonalat amit a 7-8 nál alkalmaztak.
2021. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A Capcom azert is folytatja a Resi 7 es 8 tortenetet mert alapbol ugy is terveztek a sztorit.

Szerintem mind a ket (7 es 8) jatekbol hianyzik egy par dolog ami miatt nem tokeletesek.A 7-ben pl. nem artana tobb puzzle mert tetszik az arnyek puzzle es a "menekulo szoba" de nagyjabol ennyi. Az ellenfelek is sajnos nagyon hasonloak valamint a foszereplo reakcioji es elethutlenek. Ettol fuggetlenul egy jo jatek

A 8-al az a gondom hogy tul konnyu a navigacio, minding lehet tudni hogy ontosan merre kell menni es fejtorok is nagyon egyszeruek. Kiveve a brillians Beneviento hazat az a resz volt szamomra a legjobb resz a 8-ban.

Osszessegeben a 8 jobb szerintem.

2021. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg a legtöbb mai játékot. A mai generációnak már mindent a szájukba rágnak. Egyetértek, hogy a 8 nagyon könnyű mert konkrétan 10 óra játékidő alatt végigjátszottam úgy, hogy nem rusholtam, szinte csak menekülésnél használtam a sprintet. :D A Re7 jóval nehezebb volt a 8-nál mivel ott nem volt segítség a lootal kapcsolatban (map). Nekem személyes véleményem szerint sokkal jobban tetszik ez az új vonal mint a régebbiek.
2021. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hat igen a God of War is jo pelda erre. Mar nincsenek csapdak vagy ellenfelek akik nehezitenek a maszast.

Ha azt akarod hogy ezek a jatekok kihivast jelentsenek akkor csak is a nehezsegi szint feltekeresevel tudod ezt elerni.

Ami megint csak gond es nem emlitettem hogy ebben a ket jatekban nagyon nincs is zene sem.

A 7-hex meg annyi kiegeszites hogy a sztori tul komolyan vette magat de ennek ellenere megis vannak benne oda nem illo mar mar komikus reszek, mint mikor Jack csak ugy levagja Lucas kezet, nem ertettem mi volt a lenyege annak a jelenetnek. Vagy pl. mikor a vilag legidiotabb rendore megkerdezi hogy "mit csinalsz itt az ejszaka kozepen" miutan Ethan elmondta hogy a haz lakoi megprobaljak kicsinalni.

2021. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Még a 7nél is könnyebb?

Pffff...

Még jó hogy nem vettem meg a 8at.

Majd a Dying light 2, na majd azt nézzétek meg.

Még a 2015ös 1. rész is oda veri a resi 7.8.at

Hát még akkor a 2. majd.

2021. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!