Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve ennek a játéknak?

XR115 kérdése:

Mi a neve ennek a játéknak?

Figyelt kérdés
Nagyon régen játszottam egy játékot és kis ősember, az egyik nagyobb, a másik kisebb. Ugráltak, másztak. Mindig volt egy cél, több menetből állt. És a legutolsó játékban a végén mindegyik kiszabadította a párját és boldogok voltak. Szeretném újra játszani de nem tudom mi a neve. Vajon mi lehet? Létezik még egyáltalán? Előre is nagyon köszönöm

2021. máj. 21. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
menyyire régi? ilyen volt pl a Quest for Tires, de az nagyon régi
2021. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik sem az. Tudom milyen régi de biztos hogy nem annyira mert minőségben sokkal jobb volt. Kb. 4-6 éve hogy játszottam vele.

Összefoglalva

Két ember aki úgy néznek ki mint az őskori emberek. A kisebbik a nagyobbra rátud ugrani. A nagyobb köveket tud cipelni és azokat dobja rá az ellenségre (farkas). Tudnak ugorni, kötélen mászni. Egy barlangból jönnek ki az elején és egy barlangba mennek a végén. A háttér pedig olyan mint a dzsungel.

Most több nem jut eszembe.

2021. máj. 21. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is csak hasonlít rá :(
2021. máj. 21. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!