Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cyberpunk 2077 meg minding...

A Cyberpunk 2077 meg minding ilyen rossz?

Figyelt kérdés

Meg a Pc verzio is eleg hianyos:

A rendorok mogenk teleportalnak,nem tudnak autoba ulni

Kocsi tuningolas sincs benne

Ha egy kocsi ele beparkolunk akkor nem kerulnek ki hanem adding varnak mig arrebb nem megyunk

A fizika sokszor rosszabb mint peldaul a San Andreasban (2004-es jatek)

Meg minding valtozatlanok ezek a hibak/hianyossagok?

A glitcheket/bugokat direkt nem írtam le



2021. máj. 21. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem el kell engedni ezt a játékot. Átverésre épülő marketingtermék az egész, semmi köze a CD Projekt eddigi játékaihoz.


Ha Open WOrld játékot akarsz és tényleg jót, akkor ajánlom a most pc-re kiadott playstationos játékokat, mint a Horizon Zero Dawn vagy a Days Gone.

2021. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hat igazabol kivancsi voltam hogy hozza tudtak a tenni valamit.

Sajnos azok kozul egyik sem jon be

2021. máj. 21. 22:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jobb. Eleve nem is azt adták ki amit ígértek, ahogy az első mondja egy átverésre épült az egész
2021. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A megjelenéskor egy programozó srác Twitchen vagy két órán át elemezte a fizikát és a mesterséges intelligenciát, és eléggé hiteles módon le is vezette, hogy ezek a hibák miért nem lesznek javítva, egy-két patch ehhez kevés, alapjaitól kéne a mechanikákat újra írni, ezt pedig senki sem fogja beválallni. És úgy tűnik, hogy igaza is lesz a fickónak: már majdnem fél éve jelent meg a játék, és ugyanazok a brutális hibák még mindig benne vannak.
2021. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De ez vicc.

Mar a GTA 3-ban tudtak uldozni a rendorok kocsival es nem a semmibol teleportalnak elo.

Es az utkozes utani serulesek is elethubbek a GTA 3-ban ez szegyen!!

Azt hittem azert legalabb tudnak ezeken finomitani...

2021. máj. 22. 23:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sose tudtak jó motort írni, a witcherek motorja se nagy szám, csak ott még jól tálalták a dolgot. De a mozgás és a környezet ott is irtó kötött volt.


A gta motorja tízezerszer komolyabb ezeknél.

2021. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
#6: Hujjuj, mindjárt le leszel pontozva, amiért a Szent Witcherre rosszat mertél mondani! :)
2021. máj. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Miért lenne lepontozva? A witcher a játékmenete miatt jó játék, ennek nem sok köze van a technikai szemponthoz. Például a CS:GO is egy jó játék de a játékmotorja az egyik legszarabb és ez már kezd kiütni hogy rápakolnak minden szart és egyre bugosabb na meg ezért sokkal erősebb gépet igényel hogy olyan teljesítményen tudjon futni mint például a battlefield aminek jó motorja van. De a WoW is ide sorolható amin szintén egy szar motorra pakolnak évről évre mindent
2021. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pedig en eszre vettem hogy a Witcher-t foggal korommel vedik, Foleg kulfoldon.

Neztem egy videot ahol lepontozzak a Witcher-t es írtam egy kommentet a videohoz, megkerdeztem hogy miota kijott a Cyberpunk jobb lett e a like-dislike arany es a csatorna tulajdonosai azt mondtak hogy igen (erre is szamitottam)

Egyebkent en szemely szerint egyeltalan nem elveztem a Witcher-t es elegge latszott hogy indie jatek.

2021. máj. 23. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Unreal Engine-re épült dolgokkal kell játszani. Azok nem olyan hype dolgok, mint gta vagy cyberpunk.
2021. jún. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!