Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az 1848 szabadsagharc jatek...

Az 1848 szabadsagharc jatek 1.3-as kiadasaval milyen strategia szerint lehet megnyerni a teljes hadaratot?

Figyelt kérdés
Tehat en honved szinten jatszom ahol van teljes lengyel beavatkozas es nincs orosz valamitn felderites sem.Az Erdelyi hadjaratot vegigvittem: eloszor elfoglaltam Kolozsvart majd egyesitettem a hadseregeket es delre tamadast inditottam, valamint kivontam a csapatokat a Delvidekrol mig legyozom az ellent.A teljes hadjaratnal hol kell oszpontositani vagy milyen strategiat kovessek.Viszavonulas x pontig addig ilyen es ilyen alakulatok toborzasa majd tamadas a kovetkezo pntokon vegul gyozelem?
2010. aug. 24. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Tobrozz minél több katonát!Garázdálkodj fent az alpokban(Bécs,Brünn stb.)Meg minden olyat foglalj el ahol nincs semmi sereg.Fent vannak gyenge seregek vagy ha nincs ott senki foglald el!A nagy városokat támadd!
2010. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt ment a zold pacsi.De lenne tovabbi kerdesem.Mely toborzohelyeket erdemes fentartani valamint milyen oszetetelu sereggel tamadjak : pld 100000 honved 200 huszar 30 gyalog uteg.Erdelyt milyen strategiaval tisztithatom?Koszi elore is.
2010. aug. 31. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol tobrozz!Erdélyt normális taktikával tisztítsd és amikor azt írja győzelem esélye Kicsi akkor lehet,hogy sikerül elfoglalni a várost.De ha csekély és elfoglalod akkor akkora szerencséd volt,hogy csak na!Meg ha a sereg ellátása 50 akkor esélyed sincs !váltsd pihenőre a cuccot és menny egy városba.De az ilyen kérdésekhez a 48klan.mlap.hu vendégkönyvét ajánlom.
2010. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!