Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 játékban miért nem...

Sims 4 játékban miért nem működik a sim id kód?

Figyelt kérdés

Régen amikor gépen játszottam akkor használtam és működött is. Most Xbox-on van meg a játék beírom előtte a “testingcheats true” kódot az működik de ha utána beírom a “sims.get_sim_id_by_name {PlayedSimFirstName} {PlayedSimLastName}” kódot, azt írja hogy “Sim not found”

Mi lehet a probléma? A sim-nek 3 neve van lehet hogy az a baj? Mert próbáltam csak két nevet beírni belőle de úgyse fogadta el.. Vagy az a baj hogy konzolon játszom és oda nem jó a kód? Minden más kód működött eddig.



2021. máj. 25. 17:35
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én is xboxon játszok a simsel, nekem működött. Viszont nem tudom mire szeretnéd a kódot használni. Mert pl én arra szerettem volna használni, hogy megadhassam az adott terhességben hány baba szülessen ugye az id megadásával, de ez viszont nem sikerült :,c azt megkérdezhetem esetleg, hogy te xboxos sims 4-hez mit hazsnálsz, hogy lekicsinyítsd vagy felnagyítsd a tárgyakat bild and buy módban? Illetve tudsz valamit a cc-kről, hogy xboxon hogyan tudnám elérni őket?
2021. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Igen arra szerettem volna használni. Sajnos abban nem tudok segíteni, mert nem szoktam azt a funkciót használni, de úgy emlékszem arra is volt kód amikor még pc-n játszottam vele. Cc sajnos nem elérhető xbox-on én úgy tudom.😕
2021. okt. 15. 21:43
 3/3 anonim válasza:
Szia! Azóta meglett a válasz a kicsinyítés/nagyítás/föl/le mozgatásra a tárgyaknál, (azért ideírom hátha valakinek kell) szóval az LT-t és az RT-t egyszerre lenyomod aztán a D-pad-ot/nyilakat nyomod. Valahogy úgy van, hogy balra nyíl-nagyítás, jobbra nyíl-kicsinyítés, föl nyíl-följebb megy a tárgy, le nyíl-lejjebb megy a tárgy (a kicsinyítés/nagyításban nem vagyok 100% biztos, ha nem jobbra-kicsi, balra-nagy akkor fordítva)
2021. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!