Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age origins (vérvonal...

A Dragon Age origins (vérvonalak) játékot hogyan tudom másik gépre is áttenni, úgy hogy játszani is lehessen mindkettőn?

Figyelt kérdés
megvettük az eredeti játékot,de ugyebár csak CD-ről megy. Meg lehet ezt oldani valahogy, szeretnénk a két gépen egy időben játszani,de így nem lehet
2010. aug. 24. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
no dvd crack et leszeded attól semmi baja nem lesz ugyanúgy lesz frissítés és eredetinek észleli csak nem kell majd hozzá cd
2010. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
am meg a dragon age egy szar.. vagyis nem szar mert játszok vele és várom a második részt meg full lvl battle mage em van :D sima originsben lvl 25 öt elértem de akk is rossz mert megkapta az év rpg je címet.. pedig akkora egy arcade játék mint a segg :D csak előre mehetsz és gyakhatsz.. attől hogy karit csinálsz és párbeszédezel még nem lesz rpg szerintem.. de a világ ezt máshogy látja... próbáld ki az oblivion és a fable 2-t
2010. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utálomavindózt, te milyen nehézségi szinten játszol vele? Próbáld ki Nightmare-en, majd meglátod miért is RPG. Amúgy pedig nem csak a párbeszédek, és karakteralkotás miatt RPG a DAO. Az Inventory-t nem említem, de ha mondasz három lényegi különbséget az Oblivion RPG elemei, és a DAO RPG elemei között, akkor elismerem hogy igazad van.
2010. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kérlek szépen ott játszottam nightmaren cheat nélkül és semmi nehézség sem volt benne :D ezen most kacagtam meg aztán nightmarent talán picit több a mob tehát az xp- is ezért originsben nem könnyű nightmare nélkül elérni a lvl 25-t

de hogy még rátegyek egy lapáttal

varázsló

archmage meg bloodmage = 1 személyes csapatban is legyőzhetetlen :D

akkora ereje van páncélban meg védelme hogy a fő sárkányt is egyedül tudod vele ölni

2010. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

no de mondom lényegi külömbséget hogy mért tartm a dragon age-t inkább arcade nak

Dragon age:

1. kicsi a térkép ( vagyis azt a nagy térképet nem lehet mindet bejárni csak gyorsutazás van)

2. nem beszélgethetsz akárkivel csak a csapattársaid kedveltségét növelheted

3. nem szórakozhatsz benne ( mármint az ien hülyék mint én élvezik ha nem csak a küldetést nyomathatják és fej nélkül előre mehetnek)

4. nagyon levan korlátozva benne minden lehetőség ( a fő questre értem) akármit csinálsz ugyanűgy megy tovább a játék nagyon minimális válozásokkal, nem lehetsz benne gonosz csak jó

hiszen ha gonoszkodsz elhagynak a csapattársaid és a vége úgyis az hogy te vagy a hős és téged ünnepelnek tehát ha "gonosz" karit kezdenél csak magad alatt vágnád a fát

most jöjjön az oblivion:

1. az az egész térkép bejárható teljesen szabad tered van

2. mindenkivel dumálhatsz és növelheted a kedveltségi szintjét

3. lehetsz gonosz és akkor utálnak az emberek és nem ajnároznak hogy "jaj megmentő, királyom stb..."

4.több szervezetbe is elszegődhetsz

5. vásárolhatsz lovat házat

szóval az oblivionban főküldetés nélkül is beletudom magam élni eljátszhatok egy szerepet és akár céltalanul is szórakozhatok vele... míg a dragon age-ben( többször is kipörgettem és imádom am..) csak 1 szerepet játszhatsz el a sok fajnak és variációnak az ellenére is... teljesen egyhangú ha mindegyikkel kipörgeted majd rájössz... hogy semmi sem változik benne és végig ugyanazt nyomod:D

mellesleg ha sietsz 8 óra alatt megvan a sima origins ... bár én ha minden kis szart felszedtema földről egy mentésben és minden side questet megcsináltam akkoris csak 20 óra lett... szal nem értem ki tud vele szarozni 120 órát , tehát a bioware még kamuzik is.. mind1 szeretem őket ugyh ne ezen vitatkozzunk :) XD

2010. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de akkoris a fable 2 a legjobb a maga egyszerűségével szentem aza legjobb szerepjáték ... ott aztán midnent megtudsz csinálni kár h csak xboxos game
2010. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem bírom ki hogy ne válaszoljak, szóval:

1.Kicsi a térkép: önmagában nem kicsi, csak annak tűnik. Ha megcsinálsz minden mellékküldetést amit lehet, akkor meglátod, hogy közel sem olyan kicsi, mert egy helyen belül több helyszín van. De azt elismerem, hogy kisebb mint az Oblivioné, de a térkép és helyszínek nem RPG elem, így a játék RPG-szerűségéből nem von le, legfeljebb a hangulatból egy nagyon kicsit.

2. Nem beszélhetsz mindenkivel, csak a csapattársakkal: ez így, ebben a formában nem igaz. Sok más emberrel is beszélhetsz, csak általában a küldetésekről. És az Oblivionban se beszélhetsz mindenkivel választékosan, érdemleges szövege csak annak van, aki valamilyen questben szerepel, vagy esetleg kereskedő, a többiek csak ugyanazokat a pletykákat ismétlik, velük a kedveltséget se érdemes feltornászni.

3. Ebben igazad van (mármint a szórakozás terén), de az Oblivionban sincs nagy különbség a gonosz és a jó karakter között, legfeljebb a párbeszédekben, az pedig "csak" a hangulatot emeli, egyéb jelentősége nincs. Ha befejezted, attól függetlenül hogy jó vagy-e vagy gonosz, mindenki ajnározni fog, hogy "hú, te vagy a legnagyobb hős, hadd nyaljam már le a cipőd/bakancsod/páncélcsizmád talpát kérlek". Már aki felismer.

4.Ez megint egy pont az Oblivion javára, a bérgyilkos céhet nagyon komáltam :)

5. Ha megnézed a történetet, te egy kitaszított rend tagja vagy (ugye a Loghain fazon miatt) így azért nem hiszem hogy le lehetne telepedni, szóval nincs értelme háznak. Lónak se, mivel a helyszínek között hasonló fast travellal utazol, mint az TES 4-ben, csak nem lehet szabadon kóborolni a Fereldenben. Szóval nem lett volna értelme lovakat belepakolni.

Egy szó mint száz: a DAO legalább olyan jó RPG, mint az Oblivion, és a legtöbb ember, aki szereti a szerepjátékot, mindkettővel jól elvan. Ha arról kéne döntenem, melyik a jobb, akkor nem tudnék választani, mert mindkettő más-másért lehet szeretni, utálni. És még valami: Nightmare-en nem hiszem hogy nyolc óra alatt kijátszanád a fősztorit, mert azért figyelni kell a harcoknál, de nem tudom hogy játszol, lehet te valami high-pro gamer vagy. De akkor nem értem, miért nem mentél te is a Warden's Questre :)

2010. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

félreértesz a DAO rendkívül könnyű játék szerintem... egyik kedvencem de akkoris könnyű egyetlen játék ahol még poénból sincs szükség cheatre mert annyira egyszerű néha kellett használni a szünetet hogy taktikázzak de amúgy minden megy mint a karikacsapás mondtam: csak egy bűvharcos vagy szerencsevadászra van szükség benne -.- a bűvharcosra minden nehéz páncélt ráadhatsz (ha minden ládát kinyitsz akkor van pénzed mindenre átlagban 200 arany van nálad ha odafigyelsz 1 epic cucc meg átlagosan 120 aranyba kerül boltokban, de bűvharcosnak a kardja am is ingyen van ha jól emlékszem SPOiler: valahol heaven falu után nem emlékszem biztosan de talán derhát hegység)

a státuszom 25 ös szinten awakening előtt kb:

erő:12

ügyesség: 36

akaraterő: 22

mágia: 50

élet: 30

+ ha eredeti megvetted ott van a sárkány páncél vagy ha nem vetted meg akkor ott az elfes erdőben megszerezheted azt a mellék quest páncélt" halálosztó" kardnak meg ott van az egyetlen bűv harcos kard+ a mágus alapvető fent tartott buffjai = olyan rohadt erős vagy hogy flemeth hez is csak wynne kell mint healer és pár perc alatt egyedül kiteszed :)

tehát a DAO roppant egyszerű kipörgeted kb 3x és rájössz hogy van egy kaszt benne ami oan ütős hogyha online lenne vernéd vele az adminokat is nem viccelek próbáld ki a bűvharcost :D 10x több az ereje meg a védelme is mint egy igazi harcosnak -.- a manája is csak arra kell hogy fent tartsa a buffokat

részletesebben : van 2 védelmet nyújtó buff ( asszem az egyik a föld elemnél van vmi páncél a másik meg a sima mágus védelem) bűvharcosnak a passzív skilljei

ütés erősítőnek én imádtam a jeges fegyver buffot

aztán vannak az átkoknál a miazma: az aurádon belül lévő szörnyeket legyengíti

ha jólemlékszem ennyi az egész és verhetetlen vagy.. pár buff a ruha meg a jó kaszt csapattagokra má nincs is szükség beteszed leilanát hogy kinyissa a dobozokat wynne-t hogy healeljen és ott vagy te hogy mindenki 1 ütés legyen -.- meg morrigan a köcsög beszólásai miatt :D

de am ha jól tom a játék naplózza a karikat... tehát ha minden igaz egy FaIIen vagy Dante nevű karinak a naplóját megtalálhatod valahol a bioware oldalán ott van nem kamuzok -.-

de ha nem akarsz harcos lenni akkor csinálsz egy full DEX es szerencsevadászt 2 tőrrel és megintcsak legyözhetetlen vagy... azzal ruha nélkül csaptam le a sárkányokat:D mivel nem tudtak eltalálni .. egy kis tűz védelem kellett csak me a tűz elől nem lehet elugrani

2010. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy nehéz, mert nem az, ezt elismerem. De hogy 8 óra alatt végig lehetne játszani a sztori szálat, az nem hiszem. Az általam említett Warden's Quest, egy olyan vetélkedő volt, ahol ahol különböző országokból jöttek emberek hogy megmutassák, ők tudnak x idő (asszem egy nap) alatt messzebbre eljutni a DAO-ban. Nos, egyik ország küldötteinek sem sikerült végigvinnie a játékot, pedig ők egyfolytában, rotációs rendszerben játszottak legalább egy napig. Nem mellesleg magyarok nyerték a Questet, de ebből csak annyit akarok kihozni, nem azt mondtam, hogy nehéz a játék, csak az idő, amit írtál, túl kevés ahhoz, hogy végigszaladj a játékon, legfeljebb easy szinten, nyolcadszori végigjátszásra.
2010. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a 8xi végigjátszás az igaz... de az easy az nem feltétlenül hiszen ha isten karit csinálsz akkor már ugyanmindegy mien a nehézségi szint... de mondták már nekem hogy rohadt hosszú meg iylenek de én most sem értem... szerintem tök rövid volt... egy kicsit a orzamar volt idegesítő és hosszú de am végignyomkodom a bejátszásokat és tök rövid... bár haverom is azzal nyitott hogy 1 hónapja tolja ( én egy kicsit kockább vagyok) de akkoris hamar végiglehet tolni ha adsz elérhetőséget vagy valami kezdek egy új játékot és lepront screenezem a játékidőt ha végeztem xd
2010. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!