Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cities Skylines-ban hogy...

Cities Skylines-ban hogy tudom elérni, hogy ne legyen áruhiány?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam fórumokat, és videókat is néztem, de nem oldódott meg a probléma.

Eleinte nem volt gond, egészen 80k lakosig... Azóta nem is nagyon nő.

Vannak gyáraim és nyersanyag termelőim azóta (mert nem nagyon voltak...), de még mindig nincs igény kereskedelmi zónákra. Rengeteg elhagyatott épületet kellett lebontanom és a maradékban meg azt írja "nincs elég áru".

Van 2 rakpartom és 2 tehervasúti terminálom, de így se jön be elég áru importból. A gyárak meg mintha nem termelnének elég árut, pedig már sok iparnegyedet csináltam. Mit tudok tenni?



2021. máj. 30. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Itt nem olyan mint a való életben, hogy x dolog miatt költöznek az emberek egy városba (pl. a fejlettsége okán), megvan a maga rendszere a játéknak.


Eszerint ahhoz hogy a kereskedelmi és az ipari zónák működjenek, dolgozók kellenek, azaz lakosok a városban. Ha megvannak a lakosok, azoknak munka kell, tehát az ipari területek elkezdenek feltöltődni. Miután megvan a munka is, a pénzt elakarják költeni, akkor pedig a kereskedelemre is igény lesz. Akkor lesznek elhagyatottak az épületek, ha nincs elég ember működtetni őket.


Továbbá a már meglévő lakosaid legyenek elégedettek (megfelelő egészségügy, oktatás, tömegközlekedés, szemétszállítás, biztonság, stb.). Alul látsz három csíkot, azt jelzik mire van igény adott zónákból. Míg a zöld emelkedik ki, addig szerezz lakókat.

2021. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ember az van. Munkahiány vagy forgalmi dugók sehol sincsenek, de a probléma még mindig fen áll. A boldogsági ráta mindegyiknél 95% felett van.

Pár éve már játszok vele. 170k lakosú városom is volt már, csakhogy ott a forgalmat rontottam el és bedugult az egész város. :/ De még ott sem volt áruhiány, mint a jelenlegi városomban.

Amúgy szerintem de, elég életszerű a játék. :)

2021. máj. 30. 23:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Javítanék: "munkerő hiány" sehol sincs.
2021. máj. 30. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!