Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kezeled a helyzetet...

Hogy kezeled a helyzetet amikor egy 20-40 perces online játékot egy troll/rossz játékos/szerencsétlen játékos/toxic játékos miatt vesztesz el?

Figyelt kérdés
én ha sokszor egymás után történik olyan ideges leszek hogy percekig remegek és legszívesebben szétverném a fejét... aztán 10 perc és megnyugszom
2021. jún. 1. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire felbosszant, akkor általában félreteszem a játékot, hetekre vagy akár hónapokra és akkor térek vissza, amikor már tudom újra lazán, játékként kezelni.

Szeretek játszani, de csak a jó élményekért. Az egyetlen dolog, amire sajnálom pazarolni az időt, az a felesleges negatív érzelmek generálása.

Szóval nálam a szünet segít és utána már tudom kontrollálni annyira a saját érzéseimet, hogy nem leszek senki miatt ideges.

2021. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most töröltem le az NBA 2k21-et pont ezért.


kb 45-50 perc egy meccs és k..va idegesítő az ellenfél mindig.

Nem tudtam úgy tekinteni rá mint egy szórakoztató játékra,inkább csak az volt a lényeg hogy vegyél meg pénzért mindent,majd idegeskedj és vegyél még több mindent...szóval delete

2021. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na én éppen ezért nem játszok már mert idegbeteg leszel tőle és idegen lesz a nagyvilág, és elveszi rengeteg idodet ha éppen ez számítana, nekem már számít és ezért semmivel nem játszok már kb
2021. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!