Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a CyberPunk 2077 játékkal...

Ha a CyberPunk 2077 játékkal szeretnék játszani milyen laptopot ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy maxon menjen csak szépen simán és akadozásmentesen.

Nem értek hozzá, hátha tudtok segíteni. Köszönöm!



2021. jún. 1. 19:32
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha nem fontos a mobilitás akkor mindenképp pc, mert laptooból csak elég drága fogja vinni. A pc meg erősebb sokkal azért. Úgyhogy pc.
2021. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Vagy, ami mégolcsóbb (bár lehet konzolra nem annyira optimális), de konzol?
2021. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Maradnék a laptopnál.

Tudtok egy minimumot linkelni?

Amin elmenne csak mondjuk nem fullon és egy olyan laptopot amin maxon futna.

2021. jún. 1. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Háát, árra nehéz belőni, mert attól függ, milyen márka, de szerintem egy 600-700k alatti gépen nehezen mozdulna meg.
2021. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én egy elég low-end PC-n próbáltam ki (konzolon játszom, de megnéztem a PC-s verziót). Az egy AMD FX8350-es ezer éves CPU, 16 GB RAM (DDR3), NVidia Geforce GTX 1060/6GB VGA-val nyomattam, azzal közepes beállításokkal viszonylag jól ment (régi, 1.1-es patch volt a játékon).
2021. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Azért a játékért ugyan nem érdemes semmilyen gépet venni.
2021. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legolcsóbb laptop, amin minimum grafikán 30 fps körül már játszható lenne:

[link]


Az ennél komolyabb gpuval rendelkező laptopok a kripto bányászok miatt sajnos jelenleg horribilis összegekbe kerülnek.

2021. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak két hely között kéne ingázni, akkor monitor meg billentyűzet+egér mindkét helyre, és egy jó kis ITX konfig mehet a szatyorba. Árban ott vagy, mint a vadállatokkal, de rendes kezelhetőséget, értelmes kijelzőt, meg persze fejleszthetőséget és halkabb hűtést kaphatsz vele.
2021. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!