Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta online ban hogy lehet...

A Gta online ban hogy lehet kihozni a nyereményt a kaszinóból?

Figyelt kérdés

Ilyen órákat, meg szemüvegeket lehet venni bent, de nekem a pénz kellene.


Egyébként 2021 ben miért kell ps4 en 1 perces töltöképernyőket nézni, pl madártávlatból a város?


Vagy ha meghal valaki egy missionbe, miért kell újrakezdeni az egészet?


Jóesetben, rosszabb esetben kilép egy játékos, és megint elkell menni a küldetésig, át a városon, majd megint 1 perces töltőképernyő.


Ez így a Destiny 2, vagy az Eso után elég szokatlan, ahol instant respawnozol.


Tiszta ps2 es hangulat a töltési idő. :D



2021. jún. 2. 12:53
 1/5 anonim válasza:
20%
Legkönnyebben úgy tudsz kipörgetni a pódiumról valamit hogyha pörgetés elkezdése után ha látod már hogy nem nem az lesz amit te szeretnél akkor kihúzod a ps-ből az internet kábelt vagy ps gombal kilépsz a főmenübe és bázorod a játékot és újra elindítod. . Én néha így szoktam csinálni, lehet, hogy csak fél órád megy rá de az is lehet hogy öt napon keresztül nem pörgeted ki. Csak ebben tudtam segíteni.
2021. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az érmeváltó csajnál miért nem lehet/hogy lehet beváltani a nyereményt dolárra? Mert coinokra beváltja a dollárt,

De nem tudom hogy váltja be a nyereményt vissza pénzre.

2021. jún. 2. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a PS4 hibája. PC-n 5-10 percet is simán várni kellett, idén év elején javította ki egy rajongó, amiből végül hivatalos frissítés lett, így már nagyjából egy szinten van a konzolokkal.
2021. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Trade chips--> zseton eladás.

A kasszásnál van ilyen opció is. Ilyenkor dollárra váltod a zsetont (chips)

2021. jún. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. jún. 4. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!