Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Genshin Impact Intel HD...

A Genshin Impact Intel HD Graphics 4000 videokártyás laptopon elindul?

Figyelt kérdés
A játék gépigényébe valami Nvidia GeForce GT 1030 or better van írva de nem értek ezekhez

#játék #informatika #videókáetya
2021. jún. 5. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá. A gépigényben szereplő kártya közel 4x erősebb annál ami neked van.
2021. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szinte kizárt
2021. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Egy integrált kártya nagyon nem elég neki. Pláne hogy laptopról beszélünk. A megadott gépigények PC-re vonatkoznak. Laptopon ezekből sokkal jobb kell ugyanazon teljesítményért.
2021. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy HD Graphics 4600-el (i5 4590) ha levettem mindent és 1080p helyett 720p-ben játszottam, simán tartotta a 60fps-t max a városban esett le 40-50 köré. Persze így már közel sem lesz szép a játék, de kicsit Nintendo Switch feelingje volt, szóval annyira nem zavart :)
2021. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!