Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Steam verzió kérdés?

Sims 3 Steam verzió kérdés?

Figyelt kérdés

Igazából több kérdésem is lenne a Steames Sims 3-mal kapcsolatban, lehet beadom a derekam és rááldozok legalább az eredeti játékra meg 1-2 kiegészítőre pénzt mert a Complete Editiont egyszerűen nem tudom működésre bírni, nem tudom a lemezkérő képernyőt kijátszani.

3 dolog érdekelne legfőképpen, ha tegyük fel megveszem a Steames verziót:

1. ez a legfontosabb: itt ugye futni fog utána normálisan, és főleg nem fog lemezt kérni meg ilyen marhaságok? Elég sok bugról olvasok de azok főleg a tört verzióknál jelentkeztek, kérlek biztosítsatok róla hogy nem pénzkidobás lesz az a 20 euró...

2. ha most semennyi, vagy csak 1-2 kiegészítőt veszek meg, akkor később ha mondjuk akciós lesz megvehetem hozzá a többit is úgy hogy ne kelljen letörölni az eredeti játékot?

3. a Steames verzióra lehet rakni custom contentet? A törtre anno raktam sok kocsit, ruhát, satöbbi, de nem tudom az eredetivel lehet-e ilyesmit csinálni. Meg ha sokat rakok be itt is ugyanúgy szét fogja verni a játékot, vagy gyárinál nincs ilyen gond?

Köszönöm ha segítetek! Fontos lenne.



2021. jún. 9. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted, semmi baj nem lesz vele. Nem fog lemezet kérni, tudsz a későbbiekben kiegészítőket vásárolni és egyedi "contentet" is tehetsz bele. Ha bármi baj lenne a játékkal 2 heted és/vagy 2 óra játékidőn belül visszakérheted a játék teljes árát a bankkártyádra, steam walletedbe.
2021. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én originre vettem meg az a játék eredeti platformja. Instant-gamingen vásárold meg ott sokkal olcsóbb mint steamen.
2021. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!