Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 500GB-os PS4 elegendő?

500GB-os PS4 elegendő?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még konzolom, PC-n játszottam eddig de kezd elegem lenni a kompatibilitás dolgokkal, így gondoltam veszek egy ps4-et. De 500gb-at találok. Találtam egy olyan csomagot amihez adnak 3 játékot is, 500gb.

Kérdésem az hogy tényleg kevés az 500gb? Pl ha a Sony áruházból veszek játékot azt ha letöltöm kijàtszom, letörlöm, késöbb ha újra játszanám újra le tudom tölteni? Illetve lemezen található játékokat mindig fel kell telepíteni?

Lehet rá külső HDDt csatlakoztatni mint tárhely?

Köszönöm szépen a válaszokat.



#Sony #PlayStation 4 #Playstation 4 500GB
2021. jún. 11. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem játszol túl sok multiplayer játékkal (ezek foglalják a legtöbb helyet), akkor elég. Single player játékból 10-20 db simán felfér az 500GB-ra.

Az összes digitálisan vásárolt játékod a te felhasználói fiókodhoz van kötve örökre, bármikor törölheted és újra telepítheted őket. Akkor sem vesznek el, ha ne adj' isten, teljesen tönkremegy a gép, akkor veszel egy újat, bejelentkezel a felhasználói fiókodba, és minden digitális játékod ott lesz. Csak ne felejtsd el a belépési nevedet és jelszavadat.

Igen, a lemezes játékokat is fel kell telepíteni, és a lemeznek folyamatosan benne kell lennie a gépben.

Igen, bármilyen USB 3.0+ külső HDD csatlakoztatható hozzá, 250GB és 8 TB között.

2021. jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 500 giga nem túl izmos,de attól függ mikkel akarsz játszani. Átlagban 50 gigát foglal egy játék. Az RDR2 pl 100 giga felett van, de valami csak 10 gigát foglal. Délután csinálok egy képet, hogy mi mennyit foglal.


Meg az a baj, hogy az 500 giga ugye már alapból nem 500 giga, hanem kevesebb. Meg a PS4 úgy frissít, hogy lemásolja a játékot, azt frissíti és ha minden rendben van, akkor törli az eredetit. Szóval ha egy 100 gigás játékot frissíteni akarsz, több, mint 100 giga hely kell.


Letudod tölteni simán bármikor a játékokat miután letörölted. Egyébként egy sima 2.5-ös laptop vinyó (alapból az van benne, nincs külön slot a bővítésnek) kell bele, garancia vesztés nélkül cserélheted.

2021. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. jún. 11. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az 500 giga elég karcsú

már lehet kapni slimből is 1 terást.

amúgy ahogy a 2es írja ki tudod cserélni a vinyót

de ha olcsón hozzá tudsz jutni, vegyél 500ast

2021. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már megvettem. akciós volt. hát nem tudom de én sehol sem találtam 1TB-sat csak használtan
2021. jún. 13. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!