Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet kérdést beküldeni...

Hogyan lehet kérdést beküldeni az új Honfoglalóban?

Figyelt kérdés
A Flash player megszűnése előtt sokat játszottam a Honfoglalóval. Az új Honfoglalót kb. 1 hónapja töltöttem le és szerintem jól megcsinálták, viszont bárhogyan keresem, nem találom, hogy hogyan küldhetnék be kérdést. Valaki elmondaná hogyan kell?

#Honfoglaló #Kérdés beküldés #Új Honfoglaló kérdés beküldés #Új honfoglaló kérdés
2021. jún. 12. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló!

Mondom mit csináljál:

1. Ez az a link, amit a kommenteld kérdésed alá írt valaki:

[link]

Kérlek nyisd meg!

2. Jöjj rá, hogy ha nem tudsz segíteni, akkor ne húzd az időmet.

2021. jún. 13. 08:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Idézek neked, ha már te nem tudsz olvasni: "volt leírva:" "Volt. Szerintem már/még nincs ilyen :("
2021. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lehet, valószínűleg van elég kérdésük. Gyere a kvízlabirintusra is játszani: [link]
2021. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most amúgy te ezt komolyan gondolod? Kérdeztem valamit, erre te beküldesz egy linket, amin valaki azt mondja, hogy SZERINTE nem lehet. Sokkal többre mentem volna, hogyha valaki elmondaná, hogy hogyan lehet kérdést beküldeni, és ha igen, akkor hogyan.
2021. jún. 15. 15:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel segítesz azzal, ha elküldöd egy másik ember kommentjét, (egy másik ember kérdése alól) aki csak tippelni tud?
2021. jún. 15. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Te normális vagy, ember?
2021. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennél csak az jobb, amikor a hibás kérdés /választ sem lehet már jelenteni, mint régen...

Amikor a 3.kérdést buktam pár nap alatt FB-on beírtam nekik, hogy tele van sz@rral nem kéne ellenőrizni? ( de olyannal ám hogy Olimpiai szám, ami létezik arra azt mondja helyesnek nincs) elnézést kértek és javították vicces. Nyilván az emberek 99%-a nem fog ott kommentelgetni főleg ha meg sem jegyzi játék után mi volt helytelen...

Pocsék lett az egész, pedig előtte 10 évig játszottam szerettem nagyon.

2021. dec. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Holnap13 válasza:
100%
Az eredeti kerdesre válaszolva: ha elérsz 9000 pontot a játékban, elerhetőve válik számodra a könyvtár menüpont, itt tudsz kerdest írni, és másokét ellenőrizni is. A megirt kérdés több ellenőrzésen is keresztülmegy, de a legtöbb bekerül, ha nem szerepelt eddig az adatbázisban.
2022. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!