Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft zombi falusi gyógyít...

Szabolcs20051119 kérdése:

Minecraft zombi falusi gyógyításnál, a felfejlesztett falusi visszaváltozásnál megtertja a tradet?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk bedob egy önjavítástde 10 smaragdért és veszek tőle akkor ha átváltoztatom zombivá és vissza, bedobja ugyanazt a tradet 1 smaragddal?

2021. jún. 12. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Mivel sok idő volt mire bedobta a megfelelő enchantot félek hogy elveszik, gyors választ várnék, mert ha nem működik amit írtam ujra kell kezdjem a dolgokat... :/
2021. jún. 12. 20:14
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem hogy 10 smaragdnál nem lehet olcsóbb az enchantom. sadge
2021. jún. 12. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

1.14 után megváltozhat a munkája (ha más munkaállomás blokk került a közelébe)

Nem jegyzi meg szerintem.


Pro tipp: teszteld le a trade rendszereket a zombivá változás után: "/data get entity [entitáskód: a mobra rácélkeresztezve és TAB-ot nyomva beadja azt a hosszú számot]"

és ott kivizsgálod a trade system-et, a az a zombi esetén eltűnt, akkor nem jegyezte meg!


Ha az a falusi zombivá változott, akkor nagy valószínűséggel úgymond nincs visszafelé (a kereskedésével)

2021. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gofrisütő ***** válasza:
75%
Ez nem igaz. Amennyiben legalább egyszer kereskedtél, megtartja a tradejeit. Keress rá a minecraft wikin.
2021. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de csak, ha a munkaállomásblokkja is megvan
2021. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gofrisütő ***** válasza:
100%

Nem, ha vásároltál, akkor a munkáját sem lehet megváltoztatni. A munkaállomás azután csak arra kell, hogy ha kifogy az alapanyagokból, ujra lehessen vásárolni.

"If the villager has previously been traded with, this zombie villager does not despawn when the player moves far away from it."

"In Java Edition, a zombie villager retains its biome and profession after conversion from a villager. They also retain their trades." minecraft wiki

2021. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!