Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta IV-ben melyik haverral/b...

A Gta IV-ben melyik haverral/barátnővel szerettek lógni a leginkább?

Figyelt kérdés
Illetve melyikük különleges képességét szeretitek leginkább?

2021. jún. 12. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Roman
Little Jacob
Brucie
Dwayne
Packie
Kate
Michelle
Kiki
Carmen
Alex
16 szavazat
 1/4 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
88%

Roman: Alapvetően bírom, de rohadt idegesítő amikor vennél fel egy küldetést, egy másik baráttal mész találkozóra vagy éppen mentenéd el a játékot és pont akkor hívogat...Ez leginkább csak ő nála áll fent, a többiek ugyanis ritkán szoktak maguktól keresni.

A különleges képessége teljesen felesleges. Ingyen taxit küld érted, de a sima utcán található taxik sem olyan drágák. Ráadásul mindig ugyanaz a tahó, hülyeségeket beszélő sofőr megy ki, aki talán az egész alapjáték legidegesítőbb karaktere és vezetni sem tud(viszont jó feszültséglevezetés minden egyes alkalommal kinyírni a csávót).


Jacob: Nehezen érthető mit beszél, de amúgy imádok vele eljárkálni és a történetben betöltött szerepe is nagyon szimpatikus, a főhős legjobb barátja. A szavazatot rá nyomtam.

A segítsége hasznos, a város bármely pontján lehet tőle venni fegyvereket, sokkal olcsóbban mint a fegyver lerakatokból.


Brucie: Eleinte idegesítőnek találtam, de aztán megkedveltem és amúgy hatalmas dumái vannak. Leginkább helikopterezni és hajózni érdemes vele elmenni, az jó móka tud lenni.

A különleges képessége neki is haszontalan, helikopterrel felvesz és a célállomás közelében lerak egy random háztetőn...Ennek sok értelme nincsen.


Dwayne: Kedvelem a karaktert, csak néha sok tud lenni amikor mindig picsog valamin.

Egyértelműen ő a leghasznosabb viszont, a testőrök akiket kiküld sok küldetést nagyban megkönnyítenek.


Packie: Érdekes beszélgetéseik vannak Nikoval, és baromi vicces amikor berúgunk vele :-). Délután 4-5-ig alszik, azelőtt nem érdemes felhívni mert nem tud elmenni veled.

Az autóbomba egészen pofás ajándék. Ray Boccino és a koreai csávó kinyiffantásának a legjobb módja.


Kate: Bármennyire fontos a sztori szerint, én nem kedvelem. A küldetések átvezetőiben tök kedves, ha elhívod akkor meg mindig kritizál és lefikáz mindent. Baromi nehéz eltalálni milyen öltözettel, milyen kocsival menj és hova vidd mert a legtöbb dolog nem tetszik neki. És, ha 2 játékbeli napig nem keresed akkor a telefont is bunkón veszi fel.

Az egyetlen amiért mégis elviszem az az, hogy érdekes beszélgetéseink vannak vele.


Michelle: Ordít róla az elejétől, hogy valami hátsó szándéka van(folyton az kérdezi, hogy bűnöző e ez vagy az az ember, és Niko nem e követett el valamit). Ezt leszámítva semleges.


Kiki: Alapvetően semleges, nincsen vele bajom, a barátnők között talán ő a legjobb szerintem. De baromi jó, hogy a körözésedet letudja nullázni amikor szükséged van rá.


Carmen: Az az a csaj aki E/3-ban beszél magáról...Szerintem idegesítő. Ha jól rémlik az a különleges képessége, hogy felviszi az életerőd, ha felhívod.


Alex: Ő nekem valahogy kimaradt szinte teljesen...Asszem az a szőke csajszi az, aki leviszi a ruhák árait vagy micsoda.

2021. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A csajozásban nem merültem el. A barátok közül Roman a kedvencem, szerettem vele billiárdozni, jó dumái voltak közben.
2021. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyikkel se lógtam :D
2021. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Roman és Little Jacob.

Barátnők közül Kate, Kiki.

2021. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!