Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet megváltoztatni...

Hogyan lehet megváltoztatni ETS2-ben (Euro Truck Simulator 2) a Scania motor hangot?

Figyelt kérdés

Az új frissítés óta elvileg már nem lehet olyan egyszerűen modolni a játékot mint korábban. Legalábbis én ezt olvastam. Ha jól tudom ez az 1.39 és az 1.40 érinti. A "Sound" mappa ugye eredetileg nem elérhető, csak egy külön letöltött appal ami legenerálja, vagy láthatóvá teszi ezeket idk.. nem értek annyira ehhez. Ott megváltoztattam az eredeti hangokat a letöltött mod hangokra, de így sem működött.

Nekem nem az eredeti steames játék van meg, ettől függetlenül jól tudom modolni kivéve a motornak a hangját. A mod-ot melyet be szeretnék rakni a játékba az nem más mint a;


"Scania R V8 Open Pipe Sound Mod" ( https://www.youtube.com/watch?v=ZtlYhhfMKcY&ab_channel=FoxOn..


Ezt igazából be is adja a mod menübe, csak nem csinál semmit hiába aktiválom.

Ebbe kérnék egy kis segítséget, hogy akkor ezt hogyan is lehetne működőképessé tenni.



#Euro Truck Simulator 2 #ETS2mod #ETS2modolás #ETSmotor
2021. jún. 15. 05:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Moddal

ETS2.lt

2021. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Működik, köszönöm szépen. Úgy látszik én próbáltam rosszúl.
2021. jún. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!