Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs benne a Star Wars...

Miért nincs benne a Star Wars Battlefront 2 Celebration upgrade be minden sikn, ahogyan a csomag ígéri?

Figyelt kérdés

Reynek is pont az nincs meg ami kellene, a csukjás.

Láttam ilyen videókat, hogy a Takodanán kell szrakodni,

[link]

De meguntam hogy 10-9 x nem oda rak.

Akkor minek vettem meg ezt a packot ami azt ígérte a tájékoztatóban, hogy minden benne van? Van még egy csomó skin amúgy amin ugyanúgy lakat van.



2021. jún. 16. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A pack a következőt ígéri:

Owners of Star Wars Battlefront II: Celebration Edition receive all customization content acquirable through in-game purchase from launch and up to the release of Star Wars: The Rise of Skywalker content on December 20, 2019. Customization content released after December 20, 2019 is not included in the Celebration Edition.


Ez a kinézet nem játékon belüli vásárlással szerezhető meg, hanem egy mérföldkő teljesítésével.

2021. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor elnéztem mert csak all' ragadta meg a figyelmemet :D
2021. jún. 16. 09:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2021. jún. 16. 09:43
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Nem, azt írja hogy tarzalmaz mindent, az elejétől fogva.

2021. jún. 16. 09:51
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja, de látom hogy a "játékban megvásárolható".

De ezt honnan tudja egy uj játékos hogy ez a skin nincs benne a packban? Vagy hogy nem játékban megvásárolható?

2021. jún. 16. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egy adott skin miatt vesz meg valaki egy játékot, az egyrészt elég furcsa, másrészt biztos utánanéz, hogy mit írnak róla az interneten.
2021. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már rég megvolt a játék, csak az upgradet vettem meg a skin miatt.


Kifejezetten AZ a Skin miatt :D


Szoktam skineket vásárolni, más játékban is. :)

2021. jún. 16. 11:13
 8/11 A kérdező kommentje:

De hogy értsd:


Végigvittem a single playert, starfightereztem sokat, meg galactic assaultoztam, csak ez a "celebration edition" volt az új számomra, és jó dealnek tűnt AZ a Skin miatt.


Gondoltam megveszem, ezt a packot, hiszen más játéknál is beváltak eddig az


"unlock packok".


Ennyi, a játékban sincs leírva hogy szerezhető meg az a skin, így evidensnek gondoltam mint vásárló, hogy a "mindenbe" benne van.

2021. jún. 16. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Rég játszottam már vele, de én úgy emlékszem, hogy a skineknél fel van tüntetve, hogy mi szükséges a feloldáshoz. Ha játékbeli pénz, akkor írja, hogy mennyibe kerül, ha mérföldkő kell, akkor meg azt hogy melyik.


Új játékos meg szinte biztos, hogy a teljes játékot fogja venni, ha már egyszer elérhető, szóval nekik mindegy.

2021. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, én nem láttam hogy fel lenne tűntetve, este megnézem.

Mondjuk engem full nem érdekelt volna a többi skin :D

2021. jún. 16. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!