Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star stable-ben hogyan tudom...

Star stable-ben hogyan tudom az arab telivérem sebességét növelni? 9 éves, ám a bajonkságokon folyton hátul kullogok.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen

2021. jún. 17. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddz, válassz rá jó szettet, amin a sebesség maximális és mindennap gondozd, hogy gyorsabb legyen. (Ha a ló boldog akkor gyorsabb, mint általánosan.)
2021. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megvan ez, a szettnél a takaró is van, minden ami a lóra kell. Gondozom én őt minden belépésnél, :) akkor nem tudom, pedig jól megyek, csak elahaladnak mellettem, hiába nyomom maximumig
2021. jún. 17. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azt, hogy 9 éves úgy érted 9-es szintű. Eddzd ki maximumra (15) és akkor sokkal gyorsabb lesz.

Mellesleg milyen szettet használsz? Lehet nem maxos rajta a sebesség, csak ezért kérdem. És milyen szintű vagy? Esetleg akkor tudnék segíteni a szettben.

2021. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18-as szisntű vagyok és 3-as sebességű szetteim vannak rajta. Sebesség=3, úgy értem. Igen, 9-es szintű a lovam :) (én csak úgy mondom, éves :) )

Akkor az a baj, hogy még csak 9-es színtű?

2021. jún. 17. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen akkor csak az. Nincs más 15-ös szintű lovad?
2021. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Namost..olvasom ezt…lehet, hogy nekem van “kieddzekénegylovathatnapalatt” betegségem, vagy a többi embernek van vmi baja?😅
2021. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!