Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Betiltják a Star Stable-t...

Betiltják a Star Stable-t Magyarországon az új LMBTQ törvény miatt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az internetet nem fogják tudni cenzúrázni. Értelme sem lenne, az ilyen tiltásokat egy segédprogrammal meg lehet kerülni.
2021. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezhetek? Régen én is játszottam vele, a Lovasklubtól kaptam anno. Abban hol van olyan rész vagy jelenet?
2021. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. Vannak nem bináris karakterek benne (vagyis transznemű karakterek).
2021. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
A Fidesz még az internet működését sem érti, a játékok létezése már abszolút kívül esik az ő agykapacitásukon.
2021. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mi van ha az SSO dönt úgy hogy megszünteti a játékot itt Mo. - n?
2021. jún. 19. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
5. Ne aggódj ilyen nem fog történni. Sok magyar játékosuk van, már Magyarországról rengeteg bevételük van.
2021. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Természetesen ott van Felhőkirályság is. Ez a magyar fordítás elég diszkrét, azonban a Moorland istállóban kitűzött Pride zászló senkinek nem kerüli el a figyelmét. A játékfejlesztők megtehetnék, hogy a magyar szerveren ne legyen Felhőkirályság. De nem érné meg. Felesleges lenne egy országban beszűntetni, főleg, hogy a magyar játékosok háborognának érte. Emellett ki ne szeretné a Mayalex shipet, amit azért a történet során többször is megerősítettek a fejlesztők? Nem kell félteni a játékot. Túl sokat veszteség érné őket egy ilyen változtatással.
2022. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!