Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnék embereket találni...

Hol tudnék embereket találni akikkel együtt tudnék játszani? Továbbá milyen ingyenes játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

A barátaim közül senki sem játszik olyan jellegű játékokkal, mint én (apex legends, cs go)


Volt amikor leültünk többen játszani, de mostanában ez nem jellemző, nekem pedig hiányzik az az érzés, amikor nem vadidegenekkel megyek meccseket, hanem a haverokkal, sokkal barátságosabb légkörben. Hol tudnék ilyen"internetes barátokat" szerezni, akikkel együtt tudnék játszani? (Itt gyakorin is lehet írni privátban amúgy)


Illetve milyen ingyenes játékokat ajánlanátok? (single vagy multi, nekem mind a kettő megfelel)


17/l



2021. jún. 23. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Találni tudsz akár itt is vagy pedig discord/facebook(stb közösségi platform) csoportok.


2. Ingyen játékokkal az a baj hogy tele van toxic,rage,troll,stb emberekkel.


De írok párat. LoL,Dota 2,TF2, Tera, Soulworker, Closers, Blade and Souls, Guild Wars 2, meg még sok más van.

2021. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leírtál a 10 legnépszerűbb online játékból 2-t, nagyon könnyen találsz hozzájuk embereket. FB, Discord ahogy írták, ezeken a legegyszerűbb.


Epic-en még pár óráig ingyenes az Overcooked 2, barátokkal óriási az a játék.

2021. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!