Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki élvezte a Doom Eternalb...

Valaki élvezte a Doom Eternalban az ugrálós részeket?

Figyelt kérdés
Egy egy pörgős harc után olykor fél órát kell tökölni hogy kitaláld merre kell ugrálni. Szóval csak érdekelne hogy van ember ekinek ez bejött a játékban? Mert nekem csak elveszi a kedvem az 50. leesés után, miközben eltelt egy óra.

2021. jún. 26. 15:03
 1/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
79%
ha csak agyatlan meszerlas erdekel akkor olyannal kell jatszanod amiben nem kell gondolkodni (/massal foglalkozni)
2021. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pont ilyen volt eddig a Doom.


Ez nem gondolkodás, egy

Silent Hillben pl vannak logikai, gondolkodós feladványok, pl a Downpourban a színházas rész, de a Resident Evilekben is akadnak.


Nem, ez egyszerű, idegesítő ugrálás, aminél idővel rájössz merre kell ugorgatni, de ez távol áll a gondolkodástól, inkább csak figyelni kell mire gondolt a költő', merre tovább.

Megy vele az ídő.


És egyébként nem csak az érdekel, leginkább a solulslike játékokat szeretem, meg az ESO t. De akartam most valami kis könnyed lövöldözést, gondoltam mivel az összes Doom ilyen volt, ez is az lesz.


Gyűlölöm a platformer játékokat.


A Doomot pontosan az agyatlan mészárlás miatt szerettük, ha ugrálni akarok megveszem a Raymant, vagy akár a Super Mariot. :D

2021. jún. 26. 16:50
 3/9 A kérdező kommentje:

De neked bejött ezek szerint mint játékélmény a Doomban.

Örülök neki.

2021. jún. 26. 16:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elején még jópofa volt a platforming, de később nagyon túltolták és elmebeteg módon megnehezítették. Az ugrálás nem is olyan szörnyű, de a "dash" (a levegőben való "csúszkálás") teljesen kikészített.

Mondom ezt úgy, hogy én amúgy imádom a platform játékokat, de egy ilyen darálós FPS-be hiba volt beleerőltetni.

2021. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Doom 2016-ot sokkal jobban élveztem
2021. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is így látom.

Vannak komolyabb játékok, nemrég vittem végig a Death Strandinget, aközben többször megkönnyeztem, aztán a Last of Us 2t.


Most, szégyen nem szégyen, vágytam egy kis darálásra, szerintem a Doomot mindig is ezért szerettük, tetszett a 2016 os, sajnálom hogy ebből kivették a Deathmatchet.

Az meg hogy

"kinyílt a világ" igazából, inkább maradt volna cső fps, mert komolyan mondom a szabadtér, csak az ugrálásnak van. Összességében jó játék, de már most az elején úgyérzem ez fog menni végig, hogy


Darálás-ugrálás.


Nekem is jobban bejött a 2016 os, mert ott folyamatos darálás volt egy vezérvonalon/történeten haladva, változatos pályákkal.

Az ugrálgatással sem lenne gond ha nem ez töltené ki a fele játékidőt(hogy találd ki merre, meg leesel 50x), mittomén', az elejére, meg a végére tettek volna ilyeneket.Az még elment volna :)


De igazából nem rémlik egy fps sem amelyikben ennyi ugrálgatás lenne :D


A vicces az volt hogy közben megvettem, letöltöttem, elkezdtem közbe a Jedi Fallen Ordert is, és az elején itt is szinte csak ugrálgatni kell :D


Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

2021. jún. 26. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túltolták, nem is illik bele a pályába az ugrálós rész. Olyan, mintha egy árkádos platformot betettek volna, nem valódi tereptárgyakat.
2021. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, a Fallen Order is szinte csak ugrálgatás/puzzle :(
2021. jún. 28. 23:59
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mit sirtok már annyit, akinek nem tetszik ne játssza! Semmi gond nincs vele úgy jó ahogy van ! Gondolom a legkönnyebb szinten toltátok,nekem a legnehezebb szint közben kifejezetten jól esett,hogy volt egy kis pihenés egy kemény harc után …
2021. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!