Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letilthatják a youtube videómat?

Letilthatják a youtube videómat?

Figyelt kérdés

Szeretnék feltölteni youtube-ra egy teljes gameplay végigjátszást.

A The Last of Us 2 ről lenne szó, most ott tartok, hogy vágom a felvett nyersanyagokat.

Tudom, hogy engedélyköteles gameplay-eket is feltölteni, illetve engedélyt kell kérni a tulajdonosoktól. De ezt én valahogy sose értettem, hogy ha írok is egy levelet angolul a gyártó elérhetőségére, akkor azt úgy sem fogják elolvasni szerintem, nem még hogy válaszolnának is, van nekik jobb dolguk. Szóval kétlem, hogy mindenki aki gameplayeket tölt fel napi szinten levelezgetne a gyártóval, főleg a "kisemberek"

A zenékről, meg már ne is beszéljünk, amit tartalmaz a játék..

Szóval igazából a kérdésem az lenne, ha feltüntetem a gyártót a leírásba és megjelölöm a zenéket is, azért le tiltanák-e a videót?

Más hogy csinálja?



2021. jún. 28. 23:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
share factory a ps-n. egyszerű kezelni
2021. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!