Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam visszatérítés lehetséges?

Steam visszatérítés lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy vettem játékot kb 1 éve és szeretnék visszatérítést kérni. Úgy tudom hogy 2 hét vagy 2 óra alatt visszaadják, ez igaz? Ugyan a 2 hetet bőven meghaladta a vásárlás, DE még el sem volt a játék indítva, azaz 0 percem van benne. Így van esély hogy visszatérítsék az árát?

2021. jún. 30. 01:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve magyar felületű Steam-en magyarul írjak majd visszatérítési kérelemnél(logikus lenne), vagy inkább angolul?
2021. jún. 30. 01:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a vásárlás óta több, mint 2 hét telt el, így természetesen már nem tudsz visszatérítést kérni.


De igen, bármit visszatérítenek két héten belül és 2 óra játékidő alatt, ez gyakorlatilag egy próbaidő a játékokra.

2021. jún. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, kár érte. Gondoltam mivel még mivel el sem indítottam talán... de akkor hiába lenne. Köszönöm szépen a gyors választ.
2021. jún. 30. 01:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Visszatérítési kérelemnél egyébként nem kell sajátkezűleg üzenetet írnod. Csak ki kell választanod pár opció közül, hogy miért szeretnéd a visszatérítést (Nem indul, nem ezt vártad, véletlen vásárlás volt, stb.).
2021. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Ha vissza térítik az hogy lesz feltüntetve? Ott lesz hogy X időbe vettem és X időbe "visszaváltottam"? Vagy pedig egyszerűen csak törlik a vásárlási előzmények közül is?

Illetve ha csomagba lett vásárolva valami azt csak csomagként lehet visszatérítettni vagy elemenként is akár?

2021. jún. 30. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Vásárlási előzményekben ugyanúgy megmarad az eredeti vásárlásról a bejegyzés, csak át lesz húzva a bejegyzés típusánál a "vásárlás" rész. Illetve az előzményekbe bekerül egy külön bejegyzés a visszatérítésről is, saját dátummal.

Csak a teljes csomagra kérhetsz visszatérítést. Ha ez nem így lenne, mindenki csomagban vásárolna játékokat, mert úgy olcsóbban hozzájuk lehet jutni, majd amire nincs szüksége, arra visszatérítést kérne. Illetve csomagnál az összesített óraszámot nézik. Tehát ha veszel egy csomagot, amiben 5 játék található, mindegyikkel játszol fél órát, akkor az összesen már meghaladja a 2 óra játékidőt, így nem kérhetsz rá visszatérítést. (Vagyis kérni kérhetsz, csak nem biztos, hogy el is fogadják.)

2021. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Nekem a csomagban 4 tétel van(3 játék+1 dlc) és mindegyikben 0 perc játékidőm. De ugye a 2 hét már így is elmúlt(már több mint fél év is). Szóval akkor tárgytalan sajnos, na de mindegy. Még egyszer köszönöm a segítséget.
2021. jún. 30. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!