Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Walking Dead Season 1 a...

Adrián Gaming kérdése:

The Walking Dead Season 1 a 4.epizód-ban mindent betölt a játék (felirat hang stb.) csak a képet nem full fekete nektek van valami megoldásotok erre vagy legalább annyi hogy keressek rá ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Eredeti vagy torrentes? Illetve mivel két-két verzió létezik mindkettőből, melyik?

- első kiadású, mikor az évadokat egymás után telepíted fel

- Telltale Definitive Series, mikor egyben kiadták az összes évadot + DLC-ket, a korábbi évadokat pedig grafikailag celújították



Anno nekem a torrentes első kiadású verzióval soha nem volt gondom egyik évadnál sem, max. A New Frontier-nél jött néha grafikai bug, de véletlenszerű volt. A hiba az volt, hogy egyes tárgyak egy ponthoz ragadtak, így megnyúltak ahogy ment a jelenet, de pl. következő betöltésre nem csinálta. Steam-en megvettem a Telltale Definitive Series-t, most akciós, de oda még nem jutottam el, hogy kipróbáljam milyen.


A Life is Strange-nél volt hasonló hibám mint neked, az utolsó epizódnál, a Polarizálva rész legelején sötét képernyő töltött be az első időutazás után ahogy visszatérsz a jelenbe, de háttérzaj volt, csak a kép nem töltött be. Újrakezdve a teljes epizódot (kb. 10-15 perc játék ment a kukába csak) meg hibátlanul betöltött. Ez Steam-es verzió volt.


Szóval az első kiadású TWD torrentek stabilak, nincs bennük ilyen "ajándék". Egész egyszerűen szerintem a géped hibásan tölti be, videókártya illesztőprogramot frissítsd, hátha megoldja, ha nem, telepítsd újra a játékot, a mentési fájlt elvileg nem bántja, de azt először keresd meg és másold ki máshová hogy biztos megmaradjon. Ha jól emlékszem, nekem a C meghajtón volt a users/dokumentumok/Telltale/save game mappában vagy hol, maga a játék a D-re volt telepítve.

2021. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!